Акцент - на ванну

Ванна Geberit Soana

Тенденція зрозуміла: душ, особливо душові на рівні підлоги, перемогли старі добрі ванни. Вони втратили прихильність громади майже тою ж мірою, якою душ піднявся за шкалою популярності.

Це попри те, що інші сантехнічні вироби бліднуть порівняно з ванною. Вона є оазою благополуччя і уособлює собою особисту гігієну у її найвищому виразі. Зрештою, Клеопатра купалася в молоці – вона не милася під душем з нього!

Для тих, чиє ім'я не Клеопатра і хто має лише одну ванну кімнату, класична ванна з душем над нею і душова перегородка є ідеальним варіантом. Якщо у вас є трохи більше місця, вам не доведеться вибирати – ви можете розглядати варіант окремо встановленої ванни.

Але залишайтесь реалістом: не дозволяйте зайвому простору спокусити вас на більшу за розміром ванну. Не випадково стандартний розмір для ванн становить, як правило, 175 см на 70 або 75 см. Це тому, що ванна має відповідати розміру вашого тіла і підходити йому, немов рукавичка.

Є ще одна деталь, яка гарантовано доведе свою важливість у довготривалій перспективі: система спрацьовування зливу. Сядьте у ванну, щоб спробувати її, – а це так само важливо, як і примірити взуття, яке ви купуєте, – і переконайтеся, що система спрацьовування не заважає вам, оскільки це може зіпсувати задоволення від всієї процедури.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою