Дешево не означає чудово

Це має бути ванна кімната мрії. А ідеї можна почерпнути з глянцевих журналів, Pinterest або Instagram. Однак мріяти про нову ванну кімнату просто, а от спланувати й облаштувати її — завдання не з легких. Щоб зекономити кошти, забудовники часто змушені йти на компроміси. Згодом це може обернутися розчаруванням. Пропонуємо кілька порад, які допоможуть уникнути таких проблем.

Нові металеві кольори клавіш Sigma50 та Sigma21
Різноманітні клавіші змиву, доступні в асортименті

Якість має бути на першому місці
Завдяки розумному плануванню бюджету та вичерпному ресурсу ідей для натхнення, забудовники можуть прояснити багато моментів на початковому етапі.
Порада 1: ретельно сплануйте бюджет і оформлення приміщення.

Знайдіть золоту середину
Завершивши початковий етап, зверніться до сантехнічних компаній або архітекторів, щоб розробити оптимальне рішення на основі вашого бачення дизайну.
Порада 2: досвідчений і компетентний партнер на будівельному майданчику — незамінний помічник.

Спробуйте на дотик
Коли йдеться про ванні кімнати, тут на першому місці не зовнішній вигляд виробу, а його функціональність. Коли ви переглядаєте глянцеві журнали чи стрічку Pinterest або Instagram, у вас не виникає сумнівів щодо високої якості запропонованих виробів для ванних кімнат, однак реальність часто відрізняється від картинки.
Порада 3: перш ніж приймати рішення, у шоу-румах, на виставках і під час консультацій із сантехніком доторкніться до виробу й перевірте його якість.

Якщо товар дійсно якісний і володіє всіма обіцяними виробником перевагами, тоді ви зможете довго тішитися ванною кімнатою своєї мрії.

І остання порада: усе, що розміщено за стіною, чи то труба, чи то змивний бачок, необхідно обов’язково полагодити або замінити. Тому запам’ятайте: уважний вибір — запорука придбання якісної продукції.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою