Душ для чотирилапого улюбленця

Якісне ситечко-вловлювач волосся захищає сифон для душових піддонів від стебел трави й собачої шерсті

Господарям собак це дуже добре відомо: якщо чотирилапий друг із задоволенням викачується по галявині або узбіччю дороги, зазвичай він потребує ретельного миття. Бруд найлегше відмивається у ванній або під душем. Обидва варіанти домашні тварини не завжди люблять і воліють краще чкурнути, щоб не намочитися.

Для маленьких і легких тварин ванна — найкраще місце, де їх можна спокійно помити. Звідти цуцику не вдасться втекти, і господарі зможуть помити його без проблем. Але якщо собака більший і важчий, то практично неможливо безпечно помістити чотирилапого друга у ванну, а потім витягнути його звідти. Коли мокрий собака раптово вистрибує, виникає ризик травмування господаря й тварини.

Отже, краще помити брудного чотирилапого друга у душі. Найпростіше використовувати душ на рівні підлоги. У ньому немає виступів, а тому доступ вільний. Тепер потрібно лише відкрити воду.

Щоб уникнути засмічення зливів, великі забруднення, як-от листя, перед миттям потрібно видалити. Гребінчаста вставка для затримання бруду захищає стік від стебел трави, а також, звісно ж, від собачої шерсті. Вбудована гребінчаста вставка у душовому каналі Geberit запобігає засміченню стоку. Тож ніщо більше не заважає тваринам отримувати «задоволення від душу».