Душ для чотирилапого улюбленця

Якісне ситечко-вловлювач волосся захищає сифон для душових піддонів від стебел трави й собачої шерсті

Господарям собак це дуже добре відомо: якщо чотирилапий друг із задоволенням викачується по галявині або узбіччю дороги, зазвичай він потребує ретельного миття. Бруд найлегше відмивається у ванній або під душем. Обидва варіанти домашні тварини не завжди люблять і воліють краще чкурнути, щоб не намочитися.

Для маленьких і легких тварин ванна — найкраще місце, де їх можна спокійно помити. Звідти цуцику не вдасться втекти, і господарі зможуть помити його без проблем. Але якщо собака більший і важчий, то практично неможливо безпечно помістити чотирилапого друга у ванну, а потім витягнути його звідти. Коли мокрий собака раптово вистрибує, виникає ризик травмування господаря й тварини.

Отже, краще помити брудного чотирилапого друга у душі. Найпростіше використовувати душ на рівні підлоги. У ньому немає виступів, а тому доступ вільний. Тепер потрібно лише відкрити воду.

Щоб уникнути засмічення зливів, великі забруднення, як-от листя, перед миттям потрібно видалити. Гребінчаста вставка для затримання бруду захищає стік від стебел трави, а також, звісно ж, від собачої шерсті. Вбудована гребінчаста вставка у душовому каналі Geberit запобігає засміченню стоку. Тож ніщо більше не заважає тваринам отримувати «задоволення від душу».

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою