Душові на рівні підлоги | Geberit.ua

ВІДКРИТА ДУШОВА КАБІНА ПОРАДИ ЩОДО ПЛАНУВАННЯ ДУШОВОЇ КАБІНИ НА ПОВЕРХНІ ПІДЛОГИ

ЩО ТАКЕ ВІДКРИТА ДУШОВА КАБІНА?

Санвузол з душовою зоною в ніші

Душова зона на поверхні підлоги, відкрита душова кабіна – ці терміни описують душові простори, які стали невід’ємною частиною сучасної ванної кімнати. На відміну від звичайних душових кабін, вам не потрібно переступати через поріг або відкривати двері, щоб потрапити всередину.

Це не тільки практично, але й архітектурно привабливо. Душові зони вписуються практично в будь-яку ванну кімнату і можуть бути спроєктовані як з цегляними, так і зі скляними душовими перегородками. Легкий і повітряний стиль душових кабін без відволікаючих душових дверей і порогів робить їх справжнім центром уваги в сучасній ванній кімнаті, створюючи відчуття розкоші і пропонуючи максимальний комфорт.

Переваги відкритого душу

Відкриті душові кабіни є популярним вибором для сучасних ванних кімнат завдяки своєму просторому дизайну. Вони мають багато переваг:

  • Проста елегантність: Душові кабіни без порогу завжди елегантні завдяки своєму простому дизайну. Душова зона зазвичай відокремлена великими прозорими скляними поверхнями, які освітлюють і візуально збільшують приміщення. Це велика перевага, особливо в невеликих ванних кімнатах.
  • Відчуття відкритості: душові кабіни без порогу роблять ванну кімнату більш відкритою. Вони не мають виступів або підніжок, а тому пропонують більше свободи руху під час прийняття душу. Душова кабіна поєднується з різними стилями інтер’єру і залишається привабливою, навіть якщо згодом у ванній кімнаті будуть внесені зміни. Це зберігає цінність нерухомості.
  • Легкий доступ: відкрита душова кабіна без дверей або бар’єру дозволяє легко входити і виходити. Відсутність порогів і дверей не тільки створює більше простору, але й підвищує безпеку.
  • Прибирання – одне задоволення, адже за відсутності зайвих дверцят, ручок чи швів залишається менше місць, які потрібно мити. Вишукана скляна панель є ідеальною душовою перегородкою, оскільки на ній не утворюються забруднення. А чиста і позбавлена плям душова перегородка покращує зовнішній вигляд.

СУЧАСНА БЕЗБАР’ЄРНА ДУШОВА КАБІНА – ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ НІШ У ВАННИХ КІМНАТАХ АБО НЕВЕЛИКИХ САНВУЗЛІВ

Незалежно від того, велика чи мала ванна кімната, або навіть якщо вона має похилу стелю, душові кабіни майже завжди можна замінити на відкриті душові простори. Оскільки душова зона зазвичай відокремлена від решти ванної кімнати скляною перегородкою, тип, розмір і форма відкритої душової кабіни можуть бути адаптовані до конкретного приміщення.

Відкриті душові кабіни пропонують більше простору, ніж звичайні, завдяки плавному переходу в душову зону, що є особливо вигідним для невеликих ванних кімнат. Зазвичай, більша душова зона означає більш приємні враження від прийняття душу. Це очевидно, що відкрита душова кабіна робить ванну кімнату з похилим дахом або нішу у ванній кімнаті візуально набагато більшою.

П’ЯТЬ ПОРАД: ЯК СПЛАНУВАТИ ВІДКРИТУ ДУШОВУ ЗОНУ

Незважаючи на те, що сучасні відкриті душові кабіни вписуються практично в будь-яку ванну кімнату, є кілька моментів, які слід врахувати. До них відносяться форма і розмір відкритої душової кабіни, а також правильне планування, починаючи з кранів і закінчуючи плиткою. Ось найважливіші моменти.

НАТХНЕННЯ ДЛЯ ІДЕЙ СУЧАСНИХ ДУШОВИХ ЗОН

Чорно-біла ванна кімната з дерев’яною стіною, душем і унітазом

Душова зона є родзинкою багатьох сучасних ванних кімнат – як функціонально, так і візуально. Скляні душові кабіни або відкриті душові зони дуже популярні. Вони пропонують багато простору, а в поєднанні з відповідними душовими форсунками перетворюють ванну кімнату на спа-салон.

ОСЬ КІЛЬКА ПОРАД:

  • Тропічний душ: під ним ви відчуваєте себе так, ніби перебуваєте в тропічному лісі. М’який струмінь води освіжає та розслабляє. Особливо стильно виглядають великі тропічні системи, встановлені на стелі або під стелею.
  • Душ-водоспад: вода стікає водоспадом, створюючи відчуття розкоші та релаксу.
  • Верхній і ручний душ: комбінація верхнього і ручного душу забезпечує повну гнучкість. Користувачі можуть вибирати, чи подавати воду зверху для розслабляючого душу, чи використовувати ручний душ.
  • Розумний душ: сучасні технології можна додати навіть до модернізованої ванної кімнати, наприклад, щоб керувати світлом і музикою або душем за допомогою додатку або голосових команд. Наприклад, температуру води та її кількість можна налаштувати на додаток до музики та новин.

РІШЕННЯ GEBERIT ДЛЯ БЕЗБАР’ЄРНИХ ДУШОВИХ КАБІН

ЕКСКЛЮЗИВНІ СКЛЯНІ ВІДКРИТІ ДУШОВІ КАБІНИ

Скло надає ексклюзивного та легкого вигляду. Оскільки воно гладке та має велику прощу, ніщо не порушує елегантного стилю, і душова зона бездоганно вписується у ванну кімнату. Скляні душові перегородки, які кріпляться до стіни без видимих кріплень, додають ще більшої витонченності. Скляна душова панель Geberit ONE також особливо легко миється.

ПРОТИКОВЗКІ ПОВЕРХНІ ДУШОВИХ КАБІН

Душові піддони Geberit доступні в різноманітних дизайнах і текстурах поверхні, від протиковзких до оксамитово-м’яких. Вони виготовлені з високоякісних матеріалів, приємні на дотик і особливо легкі в догляді.

ВИСОКОЯКІСНІ ТА ПРОСТІ В ДОГЛЯДІ ДУШОВІ КАНАЛИ ТА НАСТІННІ ТРАПИ

Душові канали Geberit CleanLine поєднують в собі привабливий дизайн і функціональність. Вони вбудовуються в підлогу та ефективно відводять воду. Відкрита поверхня зливного трапу запобігає накопиченню відкладень. Знімна гребінчаста вставка полегшує очищення.

Настінний трап Geberit дозволяє створити суцільний дизайн підлоги. Приємний супутній ефект: якщо зливний трап встановлено за стіною, ви більше ніколи не наступите на нього.

ЧИМ ВОНА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД БЕЗБАР’ЄРНОЇ ВАННОЇ КІМНАТИ?

Безбар’єрні ванні кімнати спроєктовані так, щоб ними було легше і безпечніше користуватися людям з обмеженою рухливістю або інвалідністю. Душова зона на поверхні підлоги може бути частиною безбар’єрної ванної кімнати, залежно від поверхні душової кабіни. Є деякі відмінності, про які слід пам’ятати.

Хоча відкрита душова кабіна може бути на поверхні підлоги, існують також варіанти з душовими підлоговими трапами. Вони мають виступ, тому вже не є безбар’єрними, але утримують воду в душовій зоні. Безбар’єрна душова кабіна не може мати бортик і повинна мати розмір не менше 90 × 110 сантиметрів. Щоб зробити душову кабіну безбар’єрною, переконайтеся, що крани розташовані на відповідній висоті: крани та душова лійка повинні бути доступними та регульованими з положення сидячи. Для людей похилого віку або людей з інвалідністю полегшити прийняття душу допоможуть поручні та відкидне сидіння або душова лавка.

Read similar posts