Невелика площа? Ну то й що!

План маленької ванної кімнати

Як свідчать дослідження, ванна кімната — один з улюблених куточків у будинку, де можна забути про проблеми та зарядитись енергією. Водночас площа середньої ванної кімнати часто навіть менша за 7 м². І якщо поряд із найнеобхіднішим приладдям у ванній кімнаті захочеться виділити куточок для розслаблення, то вона, звісно, буде затісною. То що, про ванну кімнату мрії можна забути? Не поспішаймо з висновками. Навіть якщо ваша ванна кімната не має таких масштабів, як на фото в глянцевих журналах, завжди є способи та засоби створити відчуття простору й комфорту.

Фокус полягає в тому, щоб звести до мінімуму суто функціональні елементи. Такі компоненти, як змивні бачки, сифон тощо, можна просто зробити невидимими. Цю роботу виконують монтажні стіни, які досягають половини висоти або становлять усю висоту приміщення. Ці монтажні стіни слугують не тільки для того, щоб приховати технічні елементи. Вони також виконують роль перегородок і забезпечують чіткі співвідношення в кімнаті, роблячи її значно комфортнішою. Наприклад, їх використовують для створення затишної вологої зони на невеликій площі, де можна відпочити. Так місце не буде втрачено, а навіть навпаки: настінний унітаз прикріплено спереду, що справляє особливо гарне враження.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою