Після метушні настає романтика

Якщо у ванній кімнаті достатньо місця для зберігання всіх необхідних речей, можна не боятися ранкової метушні

Запалені свічки, всюди пелюстки троянд... Кімнату наповнює спокусливий аромат і тихі, ніжні звуки. Нарешті можна повністю розслабитися... Стоп! Свічки та троянди були вчора ввечері. Сьогодні вранці знову настав звичайний день. Усі кудись поспішають: на роботу в офіс, у школу, у садочок. Приблизно о сьомій годині всі члени родини як завжди одночасно кидаються до ванної кімнати — основного місця скупчення людей у будинку.

Оазис розслаблення та місце найбільшої активності? Ванна кімната повинна відповідати різним вимогам, іноді навіть одночасно. І все це можна продумати та організувати. Головне питання — як правильно спланувати та використовувати місце для зберігання речей? Наше завдання — облаштувати ванну кімнату меблями так, щоб кожен предмет мав своє логічне місце та був завжди під рукою. Дзеркальна шафа? Ідеальне місце для речей, які використовують найчастіше: зубна щітка, дезодорант і косметика. У найкращому випадку одна шафка під умивальником може слугувати для зберігання всіх потрібних речей: окрім щіток для волосся та фена, тут можна знайти місце для інших різноманітних предметів — від добавок для ванни до махрових рушників. Для любителів великої кількості речей у ванній кімнаті можна розмістити тумбу або високу шафку.

Висновок: якщо у ванній кімнаті достатньо місця для зберігання всіх необхідних речей, не варто боятися ранкової метушні та з нетерпінням чекати приємні моменти розслаблення.