Після метушні настає романтика

Якщо у ванній кімнаті достатньо місця для зберігання всіх необхідних речей, можна не боятися ранкової метушні

Запалені свічки, всюди пелюстки троянд... Кімнату наповнює спокусливий аромат і тихі, ніжні звуки. Нарешті можна повністю розслабитися... Стоп! Свічки та троянди були вчора ввечері. Сьогодні вранці знову настав звичайний день. Усі кудись поспішають: на роботу в офіс, у школу, у садочок. Приблизно о сьомій годині всі члени родини як завжди одночасно кидаються до ванної кімнати — основного місця скупчення людей у будинку.

Оазис розслаблення та місце найбільшої активності? Ванна кімната повинна відповідати різним вимогам, іноді навіть одночасно. І все це можна продумати та організувати. Головне питання — як правильно спланувати та використовувати місце для зберігання речей? Наше завдання — облаштувати ванну кімнату меблями так, щоб кожен предмет мав своє логічне місце та був завжди під рукою. Дзеркальна шафа? Ідеальне місце для речей, які використовують найчастіше: зубна щітка, дезодорант і косметика. У найкращому випадку одна шафка під умивальником може слугувати для зберігання всіх потрібних речей: окрім щіток для волосся та фена, тут можна знайти місце для інших різноманітних предметів — від добавок для ванни до махрових рушників. Для любителів великої кількості речей у ванній кімнаті можна розмістити тумбу або високу шафку.

Висновок: якщо у ванній кімнаті достатньо місця для зберігання всіх необхідних речей, не варто боятися ранкової метушні та з нетерпінням чекати приємні моменти розслаблення.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою