Пральна машина у ванній кімнаті | Geberit.ua

У ванній кімнаті це можливо

Чи може пральна машина бути частиною інтер’єру ванної кімнати? Не обов’язково, але це реально за умови врахування деяких нюансів. Власники індивідуальних житлових будинків часто ховають пральну машину — цей доволі функціональний елемент — у підвалі. У багатоквартирних будинках це зазвичай небажано, тоді як в орендованих квартирах спільне користування пральнею іноді призводить до суперечок. Хай там що, але інколи пральну машину потрібно розмістити в житловому приміщенні. Раніше була популярною кухня, а сьогодні це — окремі приміщення або ванна кімната.

Відведення місця для пральної машини у ванній кімнаті

Відведення місця

Яке б рішення ви не прийняли, оптимізація простору важлива за будь-яких обставин. Пральна машина має право на існування у ванній кімнаті, якщо всі інші предмети щоденного користування будуть зберігатися в дзеркальній шафі або в інших легкодоступних шафах. Бо діяльність під час прання має побічні ефекти, як-от присутність додаткових пляшок, коробок й кошика для білизни. Всі вони також потребують свого постійного місця, щоб не створювати безлад у ванній кімнаті.

Ідеальне місце

Передусім потрібно вирішити питання щодо ідеального місця для розміщення пральної машини. У ванній кімнаті вже є необхідні під’єднання води. І вони також забезпечують простір для маневру: за словами Урса Бонзака (менеджера продукту в компанії Geberit), який знає все про підключення обладнання, з’єднувальні шланги для водопостачання можуть бути до двох метрів завдовжки. Крім того, необхідно забезпечити підключення до системи каналізації та джерела електроживлення. А тепер? Тепер переходимо до під’єднання. «Той, хто під час будівництва розглядав варіант, що пральну машину колись можна буде розмістити у ванній кімнаті, тому що квартира може здаватися в оренду, впевнено виграє», — підкреслює Урс Бонзак. — У цьому разі під’єднання вже можна підготувати, що, безумовно, є найкращим рішенням».

Допомога сантехніка

Але що робити, якщо це не спало на думку? «Завжди можлива імпровізація, — каже фахівець Урс Бонзак, — але з нею зростає ризик від води й водночас втрачається певна частка комфорту». Тут допоможе сантехнік, який забезпечить надійний подальший монтаж. «Сифон умивальника можна замінити на модель із фіксованим з’єднанням для каналізаційного трубопроводу. Для системи водопостачання сантехнік може вставити коліно в штуцер холодної води на умивальнику, щоб у пральну машину завжди й гарантовано надходила вода», — пояснює Урс Бонзак.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою