Ви більше не мерзнутимете у ванній кімнаті

Жінка мерзне під душем

Приємне тепло під час ранкового перебування у ванній кімнаті сприяє хорошому початку вашого дня.

Уранці холод часто особливо дошкуляє. Як же неприємно в напівсонному стані заходити в прохолодну кімнату та крокувати по холодній кахельній підлозі! Це стосується переважно ванної кімнати, адже вона є першим місцем, куди потрапляє людина після ранкового пробудження.

Щоб почати свій день вдало, варто звернути увагу на деякі моменти у ванній кімнаті.

Створення тепла

Згідно з дослідженнями, щоб можна було комфортно себе почувати й не мерзнути під час витирання після душу або ванни, температура повітря у ванній кімнаті має становити мінімум 23 °C. Цю рекомендовану середню температуру можна легко підтримувати за допомогою різних джерел тепла. На сьогодні існує таке обладнання, як підлогове опалення, обігрівачі або сидіння з кришкою, оснащені підігрівом, і все це можна активувати одним натисканням кнопки. І ось за кілька секунд ви вже відчуваєте приємне тепло.

Якщо вам подобається відчувати щось м’яке під ногами, можна постелити на підлогу біля зони умивальника килимок для ванної кімнати. Це сприятиме затишку та стане останнім штрихом в облаштуванні ванної кімнати.

До речі, а чи знали ви,що дзеркальні шафимають функцію нагріву? Завдяки цій функції у ванній кімнаті не стане тепліше, натомість у неї є практичне застосування — перестане запотівати дзеркало, і вам не доведеться щоразу бачити своє нечітке відображення після приймання гарячого душу.

Порада. Ванна кімната стане ще затишнішою, якщо її доповнити відповідними аксесуарами — рушниками в теплих тонах або кімнатними рослинами. Приємний аромат і привабливі візуальні акценти у ванній кімнаті гарантують затишну й теплу атмосферу.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою