Новинки Geberit

Нові перспективи Для всієї ванної кімнати

Поєднання професіоналізму у виготовленні сантехніки, вишуканого дизайну та інноваційних функцій відкриває нові шляхи для планування та обладнання ванних кімнат. Порадуйте себе привабливим розширенням і доповненням асортименту виробів Geberit для настінного та прихованого монтажу.

ГАРМОНІЙНА САНТЕХНІКА ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ БУДЬ-ЯКОГО РОЗМІРУ Geberit Selnova

Серія для ванних кімнат Geberit Selnova

Виконана у класичному стилі серія Geberit Selnova додасть довершеності будь-якій ванній кімнаті. Компанія Geberit вибрала для цієї сантехніки простий та стриманий дизайн і зробила акцент на функціональності. Колекція вирізняється серед інших неперевершеним поєднанням оптимальної ціни і безкомпромісно високої якості, яка одразу асоціюється з брендом Geberit.

Дізнатися бльше про серію для ванних кімнат Geberit Selnova

БІЛЬШЕ СВОБОДИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ Geberit Smyle

Серія дл ванних кімнат Geberit Smyle

Для ванних кімнат Geberit створив повністю нову серію меблів – Smyle. Чіткі лінії тумб під умивальник та ненав’язливо інтегровані ручки відмінно пасують до дизайну керамічних виробів. У розробці меблів компанія відштовхувалась від контурів умивальників.

Дізнатися більше про серію для ванних кімнат Geberit Smyle

Сучасний вигляд з новою кольоровую концепцією Geberit Monolith

Вироби для ванних кімнат Geberit Monolith

Ми надали ще більше варіантів дизайну ванної кімнати з новими сучасними кольорами поверхонь для Geberit Monolith та Monolith Plus.

В майбутньому облицювання переднього боку буде доступне у двох нових кольорах. Більше того, у вигляді керамічного посуду є два нові ефекти облицювання. Бокова обшивка тепер також доступна в чорному хромі, який можна поєднувати з іншими темними моделями в нашій кольоровій палітрі.

Переглянути нові кольорі Geberit Monolith

Досконала форма й функціональність Меблі для ванної кімнати Geberit VariForm

Зона умивальника Geberit VariForm

Новий асортимент меблів для накладних умивальників Geberit VariForm дає змогу створювати унікальні зони для вмивання. Тонка, лише 4 мм завтовшки, компактна ламінована панель підкреслює тенденцію до мінімалістичного дизайну. Те, що ззовні здається дуже стриманим, продовжується всередині. Там розміщені шухляди без вирізу для сифона, тому внутрішній простір використовується оптимально. Чудовим доповненням є дзеркало з підсвіткою або дзеркальна шафа Geberit Option.

Докладніше про Geberit VariForm

Промінь світла для кожної ванної кімнати Дзеркало Geberit Option Plus

Дзеркало Geberit Option Plus

Дзеркало Geberit Option Plus оствітлює людей і зону умивальника так, як треба, бо одна смужка світла охоплює стелю й стіну над дзеркалом, а інша —зону умивальника. Непряме освітлення бездоганно представляє людей перед дзеркалом. Якщо яскравість завелика, можна її зменшити за допомогою електронного модуля. Щоб скло не запотівало після гарячої ванни або душу, для цього є спеціальна функція захисту, яка вмикається вручну.

Дзеркала Geberit Option Plus наявні в розмірах 40, 60, 75, 90 та 120 см. Моделі з підсвіткою наразі доступні в трьох лініях:

  • Option Basic має вбудовані світлодіодні смужки з боків;
  • Option обладнано широкою світлодіодною смужкою з верхнього краю;
  • Option Plus забезпечує надзвичайно атмосферне пряме й непряме освітлення зверху й знизу, має функцію регулювання яскравості та захист від запотівання.

Докладніше про Geberit Option Plus

На будь-який смак Змивні клавіші Geberit Sigma21 і Sigma50

Змивні клавіші Sigma50 і Sigma21

Унікальні тенденції в дизайні привертають увагу клієнтів. Під час вибору варіантів оформлення ванної кімнати часто ставлять акцент на деталях, які повинні бездоганно поєднуватися. Змивні клавіші з новими актуальними металевими кольорами й поверхнями чудово доповнять стиль майже будь-якого інтер’єру. Серед нових металевих кольорів — чорний хром, червоне золото й латунь, а також нові варіанти поверхонь під бетон і горіх.

Докладніше про змивні клавіші

Бестселер у новому образі Змивні клавіші Geberit Sigma20 і Sigma30

Однотонні змивні клавіші Sigma20 і Sigma30

Компанія Geberit пропонує змивні клавіші Sigma20 із круглими клавішами для великого й малого об’єму змивання, а також Sigma30 із прямокутними клавішами в новому дизайні. Окрім хромованих варіантів, дизайнерські кільця й смужки тепер доступні в одному тоні з панеллю та клавішами з покриттям білого й білого матового, а також чорного та чорного матового кольорів. Матові варіанти мають покриття, яке легко чистити.

Докладніше про змивні клавіші

Уся увага на профіль Душовий канал Geberit CleanLine80

Дренажний канал Geberit CleanLine80 кольору шампанського

Компанія Geberit розширює асортимент душових каналів моделлю CleanLine80. Її оновлено вбудованим нахилом і масивним закритим профілем каналу. Технічна ідея зі спрямуванням води без великих прихованих зон, зливом посередині та гребінчастою вставкою для уловлення волосся, що легко знімається, залишилася незмінною. Модель доступна у двох розмірах, і її можна індивідуально підігнати за довжиною. Новий душовий канал Geberit CleanLine80 наявний із трьома варіантами оформлення поверхні, що наслідують сучасні тенденції плитки: шампань, чорний хром та нержавіюча сталь.

Докладніше про рішення для душу на рівні підлоги

Плагін Geberit BIM Catalogue

Актуальні дані BIM, отримані через пряме підключення до системи керування інформацією про вироби Geberit

Компактні й актуальні моделі для практичного застосування: за допомогою плагіна Geberit BIM Catalogue для Autodesk® Revit® проектувальник може отримувати прямий доступ до бази даних Geberit BIM з асортиментом продукції Geberit для певної країни. Сімейства Geberit Revit® мають спрощену, легку геометрію та всі метадані, необхідні для планування. Прості моделі сприяють ефективній роботі та заощаджують програмні й апаратні ресурси, тому можуть легко й продуктивно використовуватися для планування великих і складних проектів.

Інформація про Geberit BIM Catalogue

Додатковий опорний комплект Geberit Pluvia

Висока надійність із додатковим опорним комплектом Geberit Pluvia

Додатковий опорний комплект Geberit Pluvia підвищує надійність систем Geberit Pluvia, установлених далеко від стелі. Він легко встановлюється за допомогою кріпильних клинів і може згодом кріпитися на системи, що вже використовуються.

Докладніше про Geberit Pluvia

Стік для води з даху Geberit Pluvia з фланцем для ринв 25 л

Стік для води з даху Geberit Pluvia з фланцем для жолобів доступний із пропускною здатністю 12 л/с та 25 л/с.

Стік для води з даху Geberit Pluvia з фланцем для ринв тепер доступний із пропускною здатністю 25 л/сек. та діаметром з’єднання 90 мм. Новинку можна застосовувати для ринв із мінімальною шириною 30 см.

Докладніше про Geberit Pluvia

Скребок для зачищення Geberit різних розмірів

Скребок для зачищення Geberit заощаджує час і простий у використанні

Скребок для зачищення Geberit призначений для встановлення систем водовідведення Geberit PE та Geberit Silent-db20. За допомогою електрозварювальної муфти Geberit трубу або фасонну частину можна підготувати до зварювання всього за десять секунд. Скребок для зачищення можна використовувати зі звичайними акумуляторними шурупокрутами. Він найкраще підходить для роботи у вузьких і важкодоступних місцях.

  • Наявні діаметри: 56, 63, 76, 90 і 110 мм.
  • Доступний для придбання в комплекті й окремо.

Докладніше про інструменти Geberit для систем водовідведення

Санітарний змив Geberit із підключенням до інтерфейсу

Санітарний змив Geberit

Тепер через вбудований інтерфейс RS485 можна запитувати або передавати різні сигнали керування або дані датчиків через шину будівлі. Санітарний змив Geberit забезпечує періодичну заміну води в установці та запобігає надмірному застою в ній холодної або гарячої питної води.

Коліно Geberit Silent-db20 45° із довгим відводом

Просте встановлення за допомогою коліна Geberit Silent-db20 45° із довгим відводом

Завдяки новій фасонній деталі встановлювати збірні трубопроводи можна простіше та швидше: щоб не потрібно було відрізати трубу потрібної довжини та з’єднувати її з коліном під кутом 45°, довгий відвід просто вкорочується відповідно до товщини стелі. Фасонна частина застосовується в стелях завтовшки 150-250 мм.

Збірний трубопровід можна монтувати біля стелі, оскільки протипожежна манжета RS90 Plus встановлюється врівень зі стелею, що не створює зіткнення із затискним з’єднанням або муфтою, яка потребує електрозварювання.

Докладніше про Geberit Silent-db20

Зменшена з’єднувальна розтрубна муфта Geberit Silent-db20 із манжетним ущільненням

Зменшена з’єднувальна розтрубна муфта Geberit Silent-db20 із манжетним ущільненням

Новинка з манжетним ущільненням для встановлення довгих трубопроводів шляхом вставляння без зусиль. Geberit Silent-db20 можна монтувати без додаткових витрат на муфти, що потребують електрозварювання. Розтрубна муфта доступна в розмірі DN56/50.

Докладніше про Geberit Silent-db20