Новинки Geberit

Нові перспективи Для всієї ванної кімнати

Поєднання професіоналізму у виготовленні сантехніки, вишуканого дизайну та інноваційних функцій відкриває нові шляхи для планування та обладнання ванних кімнат. Порадуйте себе привабливим розширенням і доповненням асортименту виробів Geberit для настінного та прихованого монтажу.

Унітаз Geberit Modo Елегантні форми та сучасні технології

Підвісний унітаз Geberit Modo

Нові підвісні унітази Modo можна обрати округлої або прямокутної форми. Технологія Rimfree та антибактеріальне сидіння гарантують тривалу чистоту ванної кімнати, а технологія кріплення EFF3 забезпечує простий монтаж без інструментів.

Переглянути унітази Geberit

Geberit Sigma70 Естетичний та мінімалістичний дизайн

Geberit Sigma70 нержавіюча сталь, червоне золото

Нова клавіша змиву Sigma70 характеризується мінімалістичним, легким дизайном і найвищими естетичними стандартами. Ця інноваційна клавіша змиву характеризується інноваційним механізмом, а також дизайнерськими кольорами та матеріалами.

Нова Geberit Sigma70 оснащена надійною технологією механічного приводу. Це гарантує як просте, інтуїтивно зрозуміле керування, так і встановлення.

Sigma70

Geberit Cleanline50 Вузький та функціональний

Душовий канал CleanLine50

CleanLine50 має сучасний мінімалістичний дизайн. Завдяки ширині лише три сантиметри та асиметричному дренажному каналу, він забезпечує додаткову візуальну різноманітність у сімействі Geberit. Два доступних кольори включають версію з нержавіючої сталі, виготовлену з матового листового металу, і версію з чорним хромом із поверхнею, що не залишає відбитків пальців. Завдяки елегантному вигляду CleanLine50 пасує практично будь-якому дизайу ванної кімнати.

Додаткова інформація про CleanLine50

Змішувачі Brenta та Piave Нові кольори поверхонь

Змішувач Brenta у чорному матовому кольорі
Змішувач Piave у кольорі нержавіюча сталь

Електронні змішувачі Brenta та Piave тепер доступні у чорному матовому покритті і нержавіючої сталі. Вони ідеально доповнюють існуючий асортимент і служать для розширення діапазону можливостей дизайну в громадських санітарних приміщеннях.

Додаткова інформація про змішувачі

Клавіші змиву Тепер і в чорному кольорі

Клавіші змиву тон у тон

Тон-в-тон змивні клавіші для унітазів і фіксатори змиву для пісуарів в чорному матовому кольорі. Мінімалістичні елементи розставляють акценти на неперевершений дизайн. В наявності з квітня 2023 року.

  • Клавіші змиву Sigma10, Omega20, Omega30, а також Type10 і Type30 для пісуарів
  • Покриття, яке легко миється

Переглянути нові клавіші змиву

Оновлений асортимент дзеркал Geberit Option Широкий вибір дизайнів

Дзеркала Geberit Option

Дзеркала з підсвіткою не тільки забезпечують ідеальні умови, але й пропонують користувачам оптимально освітлене дзеркальне відображення. А з 22 новими моделями, доданими до асортименту, тепер доступно 40 дзеркал із підсвічуванням Geberit Option різних розмірів і дизайнів.

До колекції Geberit Option

Душові піддони Nemea

Душовий піддон Geberit Nemea

Geberit пропонує економічне та просто елегантне рішення для будь-якої ванної кімнати у вигляді душового піддону Nemea урівень з підлогою.

Переглянути Geberit Nemea

Оновлений асортимент клавіш Geberit Delta Створіть індивідуальний дизайн у ванній кімнаті

Ванна кімната Geberit Selnova з оновлною клавішею Delta

В продуктовій лінійці Geberit Delta представлені змивні клавіші різних форм, кольорів і матеріалів. У вас є можливість обрати дизайн клавіші, яка буде гармонійно поєднуватися з інтер'єром вашої ванної кімнати.

Переглянути оновлений асортимент клавіш Delta

Geberit One Найкраще з двох світів

Ванна кімната з колекції Geberit One

Geberit ONE пропонує широкий вибір варіантів оформлення ванних кімнат, які вражають естетично і функціонально. Умивальники, меблі для ванної кімнати та дзеркальні шафи у різному дизайн ідеально поєднуються і можуть комбінуватися відповідно до ваших індивідуальних вимог.

Переглянути новинки Geberit One