Новинки Geberit

Нові перспективи Для всієї ванної кімнати

Поєднання професіоналізму у виготовленні сантехніки, вишуканого дизайну та інноваційних функцій відкриває нові шляхи для планування та обладнання ванних кімнат. Порадуйте себе привабливим розширенням і доповненням асортименту виробів Geberit для настінного та прихованого монтажу.

Geberit Sigma70 Естетичний та мінімалістичний дизайн

Geberit Sigma70 нержавіюча сталь, червоне золото

Нова клавіша змиву Sigma70 характеризується мінімалістичним, легким дизайном і найвищими естетичними стандартами. Ця інноваційна клавіша змиву характеризується інноваційним механізмом, а також дизайнерськими кольорами та матеріалами.

Нова Geberit Sigma70 оснащена надійною технологією механічного приводу. Це гарантує як просте, інтуїтивно зрозуміле керування, так і встановлення.

Sigma70

Geberit Cleanline50 Вузький та функціональний

Душовий канал CleanLine50

CleanLine50 має сучасний мінімалістичний дизайн. Завдяки ширині лише три сантиметри та асиметричному дренажному каналу, він забезпечує додаткову візуальну різноманітність у сімействі Geberit. Два доступних кольори включають версію з нержавіючої сталі, виготовлену з матового листового металу, і версію з чорним хромом із поверхнею, що не залишає відбитків пальців. Завдяки елегантному вигляду CleanLine50 пасує практично будь-якому дизайу ванної кімнати.

Додаткова інформація про CleanLine50

Змішувачі Brenta та Piave Нові кольори поверхонь

Змішувач Brenta у чорному матовому кольорі
Змішувач Piave у кольорі нержавіюча сталь

Електронні змішувачі Brenta та Piave тепер доступні у чорному матовому покритті і нержавіючої сталі. Вони ідеально доповнюють існуючий асортимент і служать для розширення діапазону можливостей дизайну в громадських санітарних приміщеннях.

Додаткова інформація про змішувачі

Клавіші змиву Тепер і в чорному кольорі

Клавіші змиву тон у тон

Тон-в-тон змивні клавіші для унітазів і фіксатори змиву для пісуарів в чорному матовому кольорі. Мінімалістичні елементи розставляють акценти на неперевершений дизайн. В наявності з квітня 2023 року.

  • Клавіші змиву Sigma10, Omega20, Omega30, а також Type10 і Type30 для пісуарів
  • Покриття, яке легко миється

Переглянути нові клавіші змиву

Оновлений асортимент дзеркал Geberit Option Широкий вибір дизайнів

Дзеркала Geberit Option

Дзеркала з підсвіткою не тільки забезпечують ідеальні умови, але й пропонують користувачам оптимально освітлене дзеркальне відображення. А з 22 новими моделями, доданими до асортименту, тепер доступно 40 дзеркал із підсвічуванням Geberit Option різних розмірів і дизайнів.

До колекції Geberit Option

Душові піддони Nemea

Душовий піддон Geberit Nemea

Geberit пропонує економічне та просто елегантне рішення для будь-якої ванної кімнати у вигляді душового піддону Nemea урівень з підлогою.

Переглянути Geberit Nemea

Оновлений асортимент клавіш Geberit Delta Створіть індивідуальний дизайн у ванній кімнаті

Ванна кімната Geberit Selnova з оновлною клавішею Delta

В продуктовій лінійці Geberit Delta представлені змивні клавіші різних форм, кольорів і матеріалів. У вас є можливість обрати дизайн клавіші, яка буде гармонійно поєднуватися з інтер'єром вашої ванної кімнати.

Переглянути оновлений асортимент клавіш Delta

Geberit One Найкраще з двох світів

Ванна кімната з колекції Geberit One

Geberit ONE пропонує широкий вибір варіантів оформлення ванних кімнат, які вражають естетично і функціонально. Умивальники, меблі для ванної кімнати та дзеркальні шафи у різному дизайн ідеально поєднуються і можуть комбінуватися відповідно до ваших індивідуальних вимог.

Переглянути новинки Geberit One