Новинки Geberit

Нові перспективи Для всієї ванної кімнати

Поєднання професіоналізму у виготовленні сантехніки, вишуканого дизайну та інноваційних функцій відкриває нові шляхи для планування та обладнання ванних кімнат. Порадуйте себе привабливим розширенням і доповненням асортименту виробів Geberit для настінного та прихованого монтажу.

Оновлений асортимент клавіш Geberit Delta Створіть індивідуальний дизайн у ванній кімнаті

Ванна кімната Geberit Selnova з оновлною клавішею Delta

В продуктовій лінійці Geberit Delta представлені змивні клавіші різних форм, кольорів і матеріалів. У вас є можливість обрати дизайн клавіші, яка буде гармонійно поєднуватися з інтер'єром вашої ванної кімнати.

Переглянути оновлений асортимент клавіш Delta

Geberit One Найкраще з двох світів

Ванна кімната з колекції Geberit One

Geberit ONE пропонує широкий вибір варіантів оформлення ванних кімнат, які вражають естетично і функціонально. Умивальники, меблі для ванної кімнати та дзеркальні шафи у різному дизайн ідеально поєднуються і можуть комбінуватися відповідно до ваших індивідуальних вимог.

Переглянути новинки Geberit One

Геометричний дизайн і чіткі контури Оновлений асортимент Geberit Icon

Ванна кімната з колекції Geberit Icon

Геометричний дизайн, чіткі контури і при цьому достатня гнучкість: саме так можна коротко описати колекцію для ванних кімнат Geberit iCon. Велика лінійка керамічних виробів та меблів для ванних кімнат відрізняється максимальною гнучкістю дизайну та приголомшливим різноманіттям.

Переглянути оновлений асортимент Geberit Icon

ГАРМОНІЙНА САНТЕХНІКА ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ БУДЬ-ЯКОГО РОЗМІРУ Geberit Selnova

Серія для ванних кімнат Geberit Selnova

Виконана у класичному стилі серія Geberit Selnova додасть довершеності будь-якій ванній кімнаті. Компанія Geberit вибрала для цієї сантехніки простий та стриманий дизайн і зробила акцент на функціональності. Колекція вирізняється серед інших неперевершеним поєднанням оптимальної ціни і безкомпромісно високої якості, яка одразу асоціюється з брендом Geberit.

Дізнатися бльше про серію для ванних кімнат Geberit Selnova

БІЛЬШЕ СВОБОДИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ Geberit Smyle

Серія дл ванних кімнат Geberit Smyle

Для ванних кімнат Geberit створив повністю нову серію меблів – Smyle. Чіткі лінії тумб під умивальник та ненав’язливо інтегровані ручки відмінно пасують до дизайну керамічних виробів. У розробці меблів компанія відштовхувалась від контурів умивальників.

Дізнатися більше про серію для ванних кімнат Geberit Smyle

Сучасний вигляд з новою кольоровую концепцією Geberit Monolith

Вироби для ванних кімнат Geberit Monolith

Ми надали ще більше варіантів дизайну ванної кімнати з новими сучасними кольорами поверхонь для Geberit Monolith та Monolith Plus.

В майбутньому облицювання переднього боку буде доступне у двох нових кольорах. Більше того, у вигляді керамічного посуду є два нові ефекти облицювання. Бокова обшивка тепер також доступна в чорному хромі, який можна поєднувати з іншими темними моделями в нашій кольоровій палітрі.

Переглянути нові кольорі Geberit Monolith