Geberit BambiniДитячі ванні кімнати з веселим дизайном

Санвузли для дитячих садків, шкіл, медичних, розважальних та торгових центрів

Діти граються з дитячим умивальником Geberit Bambini

Діти пізнають світ через гру. Під час облаштування вбиралень для дітей, наприклад, у дитячих садках, центрах і школах, необхідно враховувати такі чинники, як гігієна, простота прибирання та безпека. Ванні кімнати, пристосовані для дітей, допомагають розвивати ігровий підхід до формування уявлень про здоров’я та особисту гігієну.

У серії ванних кімнат Geberit Bambini представлено унітази, умивальники й інші дитячі вироби, спеціально розроблені для потреб малюків і дітей до 14 років. Кольорова концепція створює у вбиральнях грайливу та водночас непідвладну часу атмосферу. Завдяки виробам, які легко миються, ця серія також відповідає вимогам щодо догляду та прибирання.

Короткий огляд Geberit Bambini

Чому варто обрати Geberit Bambini?

Ідеальна висота

Унтази та умивальники, які підходять для різних вікових груп

Розвага з освітньою метою

Можливість експериментувати з такими функціями, як окрема чаша та гірки

Легке чищення

Безобідкові унітази Rimfree® - ідеальний варіант для забезпечення чистоти

Безпроблемний монтаж

Перевірений процес установлення завдяки монтажним елементам і підключенням Geberit

Унітазидля дитячих садків, дошкільних закладів, медичних та торгово-розважальних центрів

Унітази на правильній висоті та з відповідним обладнанням призначені для підтримки дітей на всьому шляху їхнього привчання до туалету. Безобідкові унітази Rimfree® доступні в трьох варіантах висоти: 24, 30 і 35 см.

Підвісний унітаз можна встановити на зручній для дитини висоті в 35 см. Таким чином, підлогу під унітазом легко підтримувати в чистоті. Два підлогові приставні унітази для малюків і дітей дошкільного віку. Крім того, завдяки прихованим кріпленням поверхню унітазу легко протирати.

Унітази можна комбінувати сидінням з кришкою та сидінням з ручками. Для найменших користувачів сантехнічних виробів пропонується сидіння, яке повторює форму кераміки, заявдяки чому унітаз нагадує горщик. Усі наші сидіння для унітазів легко чистяться, гігієнічні й ергономічні.

Новий яскравий акцентзмивні клавіші Geberit Bambini

Змивні клавіші Geberit Bambini

Оновлені кольори змивних клавіш Sigma01 є частиною веселої серії Geberit Bambini, створеної для того, щоб привнести в дитячі ванні кімнати яскраві акценти та креативний дизайн.

Змивні клавіші Sigma01 оснащені системою подвійного змиву, що заощаджує воду.

Виготовлені з міцного високоякісного пластику, тому, підтримувати чистоту в дитячому санвузлі буде легко та швидко.

Ознайомитись з характеристика змивних клавіш Bambini

Умивальникидля дітей різного віку

Дитячий умивальник Geberit Bambini

Діти люблять грати з водою! Спеціальні умивальники, виготовлені з універсального та зносостійкого матеріалу з твердою поверхнею, ненав’язливо прищеплюють дітям любов до води.

Дитячі умивальники можна встановлювати на зручній для дитини висоті. Продумані деталі: завдяки зменшеній глибині умивальника діти можуть самостійно керувати змішувачем. Змішувачі мають цікавий дизайн, щоб по-справжньому розбурхати дитячу уяву. Ці продукти пропонуються в яскравих і нейтральних кольорах, тож вони точно пасуватимуть вашій вбиральні.

Додаткові переваги дитячих умивальників:

  • Зменшена глибина умивальника 39 см
  • Додаткові чотири варіанти кольорів на вибір: білий, колір синього океану, колір зеленого лісу та карміново-червоний
  • Змішувач для умивальника в приємному для дітей дизайні

Спеціальні функції для дітейзадля ще веселіших розваг у ванній кімнаті

Дитячий умивальник Geberit Bambini з відгородженою чашею

Заохочуйте досліджувати світ, спонукайте пробувати й помилятись і насолоджуйтеся навчанням на практиці. Дитячий умивальник із серії Geberit Bambini пропонує широкий вибір можливостей для ігор із водою. Багатомісні умивальники складаються з трьох рівнів, кожен із яких придатний і доступний для різних вікових груп. Ці рівні мають вигляд м’яких хвиль, а також вирізняються грайливим і плавним дизайном.

У верхній частині дитячого умивальника є чаша з перегородкою — ідеальна зона для водних розваг, а вбудована гірка, що веде до найнижчого умивальника, спонукає дітей грати й експериментувати.

Саме такий ігровий підхід робить щоденну гігієну ще веселішою. Хвилі насправді слугують подвійній меті: вони не тільки символізують функціональність дитячого умивальника, а й відображають безмежну фантазію і творчий потенціал дітей.

Гармонійна кольорова гамадля дитячих вбиралень

Для вбиралень в дитячих садочках, школах і центрах варто вибирати веселі кольори, які підходять для дітей на поточному етапі їхнього розвитку Адже кольори не тільки допомагають створити приємну атмосферу, а й виділяють функції: так, наприклад, дітям легше відрізнити великий і малий об’єм змиву, коли кнопки мають різні кольори.

Для того щоб уся сантехніка гармоніювала за кольором, змивні клавіші, сидіння для унітазів, змішувачі й дизайнерські кольорові хвильки на умивальниках можуть бути виконані в сучасних відтінках.

Кольорова гама має сучасний і стриманий вигляд, а також відкриває широкі можливості для комбінування.

Легке очищення з Geberit Bambini

Інструкція з чищення дитячого умивальника Geberit Bambini

Після того, як усі ігри та дослідження закінчилися, настає час знову зробити дитячу вбиральню чистою і охайною. Унітази, умивальники, змішувачі й інші вироби Geberit Bambini були розроблені так, щоб їх було легко мити та підтримувати в чистоті з мінімальними зусиллями.

Для щоденного прибирання ми рекомендуємо використовувати воду та м’яку тканину. Стійкі плями можна видалити жорстким боком губки та м’яким мийним засобом.

Натомість змішувачі можна очистити за допомогою наявного в продажу засобу для чищення змішувачів. Навіть після інтенсивного використання дитяча вбиральня швидко буде, як нова.

Дитячі вбиральнізмонтовані в найкоротші терміни

Монтаж елемента Geberit Duofix для серії Bambini

Для Geberit Bambini доступний спеціальний монтажний елемент Geberit Duofix, який можна використовувати для для монтажу дитячих підлогових приставних до стіни унітазів висотою 24 та 30 см.

Змивну клавішу тепер можна розмістити на висоті 78, 83 та 88 см, щоб діти могли самостійно легко до неї дістати та натиснути самостійно. Сантехніки можуть використовувати шкалу на рамі, щоб визначити необхідну висоту та продовжити монтаж у звичайному режимі.

Вироби Geberit Bambini розроблено з думкою про дітей, а встановити їх простіше простого.

Короткий огляд інноваційних функцій

Нагородаза найкращий дизайн та функціональність

iF Design Award 2024

iF Design Award 2024
iF Design Award 2024

Асортимент виробів Geberit Bambiniтехнічні Дані, розміри виробів тощо

Діти граються у вбиральні з продуктами Geberit Bambini

Технічну інформацію, як-от дані CAD, специфікації, а також точні розміри, можна знайти в нашому каталозі виробів. Ознайомтеся з повним асортиментом Geberit Bambini.

Переглянути каталог продуктів

Selnova CompactДоступна альтернатива

Якщо немає достатньо місця для встановлення великого каскадного умивальника серії Bambini, то в Geberit є більш компактна та доступна альтернатива.

Умивальники серії Selnova Compact зі зменшеною глибиною (до 40 см) чудово поєднуються зі змішувачами з колекції Bambini.

Поширені запитаннящодо дизайну дитячих ванних кімнат

Де можна купити Geberit Bambini?

Придбати вироби Geberit Bambini можна в найближчому магазині. Наші партнери будуть раді допомогти.

Знайти найближчий магазин

Перегляньте схожі вироби