Індивідуальні поради щодо дизайну ванних кімнат

Перетворення старого на нове – це трюк, щоб подарувати вашій ванні друге життя. Як використати деякі з предметів, які ви збираєтесь викинути, для створення унікальних, але корисних речей, які додадуть вашій ванній кімнаті індивідуальності? Ось декілька порад.

Спеціальний держак для туалетного паперу
Колекція для ванних кімнат Geberit ICon

Вам не завжди потрібно оновлювати всю ванну кімнату, щоб створити в ній нову атмосферу. Іноді найменша зміна може зумовити відчутну відмінність! Трохи особистих деталей на зразок нових оздоблювальних предметів може бути достатньо, щоб привнести ковток свіжого повітря у вашу ванну кімнату.

Останніми роками у домашньому вжитку спостерігається сплеск популярності upcycling – перепроєктування предметів, які виробили свій ресурс, для надання їм нової функціональності і, можливо, іншого стилю. Це пояснює, чому навіть простий європіддон відтепер прикрашає сучасні будинки у вигляді журнальних столиків або каркасів ліжок.

Ванні кімнати можуть також виграти від таких креативних рішень, наприклад, якщо переробити стару драбину на сушарку для рушників або вішак для одягу або зробити зі старої корзини стильний кошик для білизни.

«ЗРОБИ САМ» У СВОЇЙ ВАННІЙ КІМНАТІ

Речі, які нам важко викинути і які можуть бути перетворені на спеціальні елементи дизайну, також пропагують ідею сталого розвитку у стінах власного будинку. Старий стілець, який більше не пасує до їдальні, скажімо, може слугувати вішаком для одягу у ванній кімнаті у модному нині стилі «шеббі шик». До речі: трохи наждачного паперу, кольорової крейди та безбарвного лаку або деревного воску для фінішної обробки поверхні можуть в одну мить прикрасити чимало дерев'яних предметів.

ІНШІ ПРИКЛАДИ ПРАКТИЧНИХ ІДЕЙ ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ:

  • ємність від пресервів, перетворена на дозатор для мила,
  • свіжий шар фарби на скрині для фруктів може створити з неї ще одну полицю для рушників,
  • декоровані склянки, бляшані банки і відра можна використати в якості трендових скриньок для зберігання,
  • порожні пляшки та інші ємності можуть стати відмінними вазами.

Творчість не знає меж – тож, можливо, вже майже викинутий вами предмет незабаром повернеться у вашу ванну кімнату.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою