Дизайн у ванній кімнаті | Geberit.ua

Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті

Geberit Citterio, умивальники на стільницю

Стримана й непідвладна часу естетика, яку легко комбінувати, — для всіх, хто шукає сучасну елегантність, різноманіття кольорів і матеріалів.

В облаштуванні ванної кімнати смаки різняться. Щоб задовольнити потребу в індивідуальному дизайні, ми пропонуємо свої вироби в різних формах, кольорах і матеріалах. Однак, крім непідвладної часу та стриманої естетики, невід’ємною частиною гарного дизайну є визначні функціональні особливості. Наші вироби гарні зовні та ідеальні всередині, функції та дизайн доповнюють одне одного, а не створюють протиріччя. Саме тому ми розробляємо їх за принципом Design Meets Function.

Краще облаштовані ванні кімнати — запорука вищої якості життя

Корисна інформація та продумані функції для дизайну, що дає більше можливостей

Вироби для ванних кімнат

Яка ванна кімната вам потрібна?

Ідеальна ванна кімната задовольнить низку побажань і вимог. Але які ваші потреби? Для вас важливі простір, чистота або дизайн? Вам потрібні вироби, якими зручно користуватися, чи ви надаєте перевагу певному додатковому комфорту, який пропонує, наприклад, унітаз-біде Geberit AquaClean? А може вас цікавить універсальний дизайн? Незалежно від ваших потреб ми спростимо ваше повсякденне життя за допомогою продуманих рішень для ванної кімнати.

Більше місця у ванній кімнаті
Більше чистоти у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більше доступності для осіб з обмеженими можливостями у ванній кімнаті
Більше зручності для користувача у ванній кімнаті