Поєднання матеріалів у ванній кімнаті | Geberit.ua

ВАННА КІМНАТА, ЯКА ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВІДЧУТТІВ

Ванна кімната вже давно позбулася образу вологого приміщення, призначеного виключно для особистої гігієни. Навіть якщо її площа невелика, люди намагаються створити в ній атмосферу, яка відбиватиме їх індивідуальність.

Йдеться про створення у ванній кімнаті більшої природності, щоб по-справжньому доторкнутися до відчуттів. Такий підхід вимагає поєднання класичного обладнання ванної кімнати, як-от унітаз, умивальник і душ, із широким розмаїттям матеріалів стелі, стін і підлоги, а також із розширеним вибором аксесуарів.

ДОМАГАЙТЕСЬ ЕФЕКТУ ЗА ДОПОМОГОЮ МАТЕРІАЛІВ

Кераміка, дерево, натуральний камінь, плитка, скло, шпалери, метали ─ ось лише деякі з численних матеріалів, що зустрічаються в сучасних ванних кімнатах. І дизайнери згодні, що в цьому немає нічого поганого. Сьогодні безперечною істиною є те, що поєднання матеріалів дозволяє легко створити затишну атмосферу і місце для відпочинку з відтінком особистості.

БІЛЬШЕ СВОБОДИ В ОЗДОБЛЕННІ ВАННОЇ КІМНАТИ

«Не існує універсального стилю», ─ пояснює дизайнерка Тілла Голдберг, яка втілює в життя мрії про ванну кімнату як в приватних, так і в громадських приміщеннях. «У кожного клієнта є свій смак та індивідуальні вподобання щодо форм, кольорів і матеріалів. Для мене важливо створити гармонійне відчуття затишку у ванній кімнаті. Для цього потрібно втілити концепцію, що включає в себе і кольори, і матеріали».

ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ, ЩО ВІДПОВІДАЄ ВСІМ ВИМОГАМ

Крістоф Белінг, керівник відділу стратегії дизайну компанії Geberit, також згоден з цією думкою: «Ми не нав’язуємо нашим клієнтам жодних правил. Ми піклуємося про те, щоб завжди можна було знайти щось на будь-який смак, в будь-якому просторі й відповідно до будь-якого бюджету. Саме тому різноманітність дизайну так важлива в нашому портфоліо для ванних кімнат».

До речі, фактичний дизайн обладнання відіграє у певному сенсі другорядну роль. Неважливо, чи обирають клієнти чітку, пряму лінію керамічних приладів або м’якіші, округліші форми. Відмінності у тому, як все виглядає, зумовлені матеріалами, текстурами та кольорами, використаними в дизайні інтер’єру, а аксесуари ─ це завершальна «вишенька на торті».

В ТРЕНДІ – ПОЄДНАННЯ МАТЕРІАЛІВ

«На мій погляд, сьогодні більше вибирають матові матеріали. Іншими словами, ті, які менше відбивають світло і, отже, справляють враження тепліших. До них належать матові метали для кранів і змивних клавіш. Теплі, приглушені тони теж зараз у тренді. Ванні кімнати двадцятирічної давності з їхньою блискучою білою плиткою і яскравою фурнітурою вже віджили свій вік», ─ пояснює Крістоф Белінг.

«У мейнстримі прозорі й напівпрозорі матеріали, тобто матеріали, що пропускають світло, а також натуральні матеріали, як-от натуральна деревина і камінь. Ще одне модне слово в світі сантехніки ─ це «біофілія». Якщо у вас є для цього місце, оформите ваш санвузол так, щоб в ньому були справжні рослини. Для маленьких ванних кімнат шпалери з квітковим малюнком ─ відмінний альтернативний спосіб привнести у приміщення шматочок природи», ─ зазначає дизайнерка Тілла Голдберг.

Вироби для ванних кімнат

ЗАВЖДИ БУДЬТЕ В КУРСІ

Чотири зображення на тему "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою