Деталі у ванній кімнаті, що привертають увагу

Глянцеві або матовані — усі металеві відтінки зараз у моді. Відтінки золота, міді, латуні та інших металів зараз широко застосовуються під час оздоблення житлових приміщень і ванних кімнат.

Меблі, аксесуари, лампи та матеріали для оздоблення стін із металевим відблиском користуються великою популярністю в тих випадках, коли потрібно створити бездоганний дизайн оселі. Металевий шик не лише надає відтінку розкоші, а й робить можливим напрацювання бажаної для замовника концепції дизайну інтер’єру завдяки поєднанню різноманітних кольорів і матеріалів.

Металеві модні фішки

Окрім металів різноманітних теплих золотих відтінків, популярності набирають також варіанти декорування, що раніше використовувались у стриманіших варіантах інтер’єру, наприклад чорний хром і червоне золото.

Як це часто трапляється, секрет у правильному дозуванні елементів: слід уникати безідейних або занадто розкішних поєднань багатьох металевих відтінків в одному просторі. Навпаки, поєднання різних структур поверхонь може виявитися цікавим і при цьому гармонійним рішенням. Чого ще слід уникати, то це поєднання кількох металічних відтінків із хромом. В інтер’єрі хромові елементи виражено домінують і зовсім не є нейтральними, на відміну від поширеної думки. Це справедливо також для ванних кімнат.

Гармонійніший вигляд

«Мода на використання металевих відтінків в оздобленні ванних кімнат почалася з встановлення золотих змішувачів для умивальника. Оскільки в інтер’єрі змішувачі є вкрай яскравими елементами, відповідно, Geberit пропонуєзмивні клавішіта дренажні канали в різноманітних металевих відтінках. При цьому йдеться про те, щоб ванна кімната мала відповідний завершений вигляд», — пояснює пан Даніель Райсслє, керівник відділу розробки серій змішувачів і елементів керування в компанії Geberit.

Орієнтуючись на цілісність

Актуальні тенденції оздоблення інтер’єрів ванних кімнат вочевидь схиляються в бік темних кольорів, природних чи мінералізованих поверхонь, як-от горіх, сланець або бетон. Металеві акценти чудово вписуються в ці дизайнерські концепції. Водночас йдеться про деталі, що надають інтер’єрам особливої впізнаваності та індивідуальності. Змішувачі для умивальника, змивні клавіші, дренажні канали, дзеркала та диспенсери для мила в таких самих металевих тонах виконують функцію поєднання елементів, гармонізують зовнішній вигляд і роблять ванну кімнату затишнішою, що є однією з найважливіших вимог до цих приміщень.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою