Деталі у ванній кімнаті, що привертають увагу

Глянцеві або матовані — усі металеві відтінки зараз у моді. Відтінки золота, міді, латуні та інших металів зараз широко застосовуються під час оздоблення житлових приміщень і ванних кімнат.

Меблі, аксесуари, лампи та матеріали для оздоблення стін із металевим відблиском користуються великою популярністю в тих випадках, коли потрібно створити бездоганний дизайн оселі. Металевий шик не лише надає відтінку розкоші, а й робить можливим напрацювання бажаної для замовника концепції дизайну інтер’єру завдяки поєднанню різноманітних кольорів і матеріалів.

Металеві модні фішки

Окрім металів різноманітних теплих золотих відтінків, популярності набирають також варіанти декорування, що раніше використовувались у стриманіших варіантах інтер’єру, наприклад чорний хром і червоне золото.

Як це часто трапляється, секрет у правильному дозуванні елементів: слід уникати безідейних або занадто розкішних поєднань багатьох металевих відтінків в одному просторі. Навпаки, поєднання різних структур поверхонь може виявитися цікавим і при цьому гармонійним рішенням. Чого ще слід уникати, то це поєднання кількох металічних відтінків із хромом. В інтер’єрі хромові елементи виражено домінують і зовсім не є нейтральними, на відміну від поширеної думки. Це справедливо також для ванних кімнат.

Гармонійніший вигляд

«Мода на використання металевих відтінків в оздобленні ванних кімнат почалася з встановлення золотих змішувачів для умивальника. Оскільки в інтер’єрі змішувачі є вкрай яскравими елементами, відповідно, Geberit пропонуєзмивні клавішіта дренажні канали в різноманітних металевих відтінках. При цьому йдеться про те, щоб ванна кімната мала відповідний завершений вигляд», — пояснює пан Даніель Райсслє, керівник відділу розробки серій змішувачів і елементів керування в компанії Geberit.

Орієнтуючись на цілісність

Актуальні тенденції оздоблення інтер’єрів ванних кімнат вочевидь схиляються в бік темних кольорів, природних чи мінералізованих поверхонь, як-от горіх, сланець або бетон. Металеві акценти чудово вписуються в ці дизайнерські концепції. Водночас йдеться про деталі, що надають інтер’єрам особливої впізнаваності та індивідуальності. Змішувачі для умивальника, змивні клавіші, дренажні канали, дзеркала та диспенсери для мила в таких самих металевих тонах виконують функцію поєднання елементів, гармонізують зовнішній вигляд і роблять ванну кімнату затишнішою, що є однією з найважливіших вимог до цих приміщень.

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Вироби для ванних кімнат