Більше місцяу ванній кімнаті

Geberit Acanto шафка під умивальник

Продумані функції та вироби, що сприяють розширенню простору, — для тих, хто не хоче відмовлятися відфункціональності та місця для зберігання.

Кому вистачає місця в себе вдома, а особливо у ванній кімнаті? Навряд чи хтось має ванну кімнату розміром із танцювальну залу. Мріяти можна й навіть потрібно, особливо під час планування нової ванної кімнати, але реальність зазвичай виглядає інакше. Більшості користувачів потрібне рішення, яке економить простір, насамперед у туалеті для гостей, а також є гарним на вигляд і функціональним. Тому ми виготовляємо продукцію, яка допоможе оптимізувати використання наявного простору у ванній кімнаті та створити більше місця для зберігання речей.

Краще облаштовані ванні кімнати — запорука вищої якості життя

Корисна інформація та продумані функції для виділення додаткового місця

Вироби для ванних кімнат

Яка ванна кімната вам потрібна?

Ідеальна ванна кімната задовольнить низку побажань і вимог. Але які ваші потреби? Для вас важливі простір, чистота або дизайн? Вам потрібні вироби, якими зручно користуватися, чи ви надаєте перевагу певному додатковому комфорту, який пропонує, наприклад, унітаз-біде Geberit AquaClean? А може вас цікавить універсальний дизайн? Незалежно від ваших потреб ми спростимо ваше повсякденне життя за допомогою продуманих рішень для ванної кімнати.

Більше чистоти у ванній кімнаті
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більше доступності у безбар'єрній ванній кімнаті
Більше зручності для користувача у ванній кімнаті