Технології створюють простір

Зменшення кількості зайвих деталей завдяки оптимізації простору у ванній кімнаті

Жити економно хочуть багато людей. Вони свідомо скорочують рівень споживання та мобільності. Тим часом активно обговорюють такі ключові поняття, як «мікролівінг» і «крихітні будинки» — ці концепції проживання обіцяють скоротити вплив людини на навколишнє середовище. Під девізом «Що менше, то краще» розуміють використання меншої площі, але це в жодному разі не означає зниження якості життя.

Архітектори зменшують кількість деталей, залишаючи тільки найнеобхідніше. Зокрема, це стосується також і ванних кімнат. У цьому випадку вислів «Що менше, то краще» означає, що завдяки рішенням, які економлять простір, навіть маленькі ванні кімнати можуть бути максимально комфортними й атмосферними. Ключову роль грають технології пристінного монтажу: усе більше технічних компонентів встановлюються так, що їх узагалі не видно. Те, що залишається в полі зору, вражає високоякісною елегантністю та простотою використання — якраз згідно з девізом «Що менше, то краще».

До речі, що означає поняття «мікролівінг»? На це питання ніхто не може дати однозначну відповідь. У Центральній Європі так називають маленьке житло — дім площею до 30 м², де живе одна людина. У Японії ж можна знайти навіть «капсули» (маленькі спальні камери) площею менше 6 м², і це, мабуть, лише викликає втомлену посмішку.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою