Більше чистотиу ванній кімнаті

Geberit душовий дренаж з серії CleanLine - гребінчаста вставка яку можна промити

Продумані вироби, які менше забруднюються й легко чистяться, — рішення для всіх, хто хоче витрачати менше зусиль на прибирання.

Завжди хочеться, щоб ванна кімната виглядала як щойно прибрана. Але хто любить прибирати? Більшість людей не хочуть витрачати свій дорогоцінний вільний час на чищення унітазів, умивальників або душових кабін і дратуватися через важкодоступні кути, вибагливі до догляду поверхні й громіздкі ручки. Нам усім огидно діставати волосся зі зливу або чистити чашу унітаза йоржиком, якщо там є залишки. Навіть відбитки пальців на глянцевих поверхнях, які важко видалити, дратують нас. Тому ми розробляємо рішення, що запобігають накопиченню бруду й зводять до мінімуму зусилля на прибирання.

Краще облаштовані ванні кімнати — запорука вищої якості життя

Корисна інформація та продумані функції для більшої чистоти

Вироби для ванних кімнат

Яка ванна кімната вам потрібна?

Ідеальна ванна кімната задовольнить низку побажань і вимог. Але які ваші потреби? Для вас важливі простір, чистота або дизайн? Вам потрібні вироби, якими зручно користуватися, чи ви надаєте перевагу певному додатковому комфорту, який пропонує, наприклад, унітаз-біде Geberit AquaClean? А може вас цікавить універсальний дизайн? Незалежно від ваших потреб ми спростимо ваше повсякденне життя за допомогою продуманих рішень для ванної кімнати.

Більше місця у ванній кімнаті
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більше доступності у безбар'єрній ванній кімнаті
Більше зручності для користувача у ванній кімнаті