Чисто навіть у найвіддаленіших закутках

Прибирання ванних кімнат стає легким

Вишуканий дизайн і продумані функції дуже важливі у ванній кімнаті. Проте чистота ще важливіша для користувача. Ось кілька корисних порад, завдяки яким ванна кімната знову засяє чистотою.

 • Забезпечте легкий доступ
  Приладдя для ванної кімнати, зібране в ящики, не заважатиме. Так створюються вільні зони, які можна швидко й легко прибрати. Ще краще — оптимально використовувати внутрішній простір меблів для ванної кімнати за допомогою практичних ящиків-органайзерів.
 • Виливайте зайву воду
  Чистими мають бути не лише туалетні йоржики, а й підставки до них. Залишкова вода в підставках сприяє швидкому поширенню неприємного запаху. Вибирайте прості й водночас легкі підставки, які можна очистити без проблем.
 • Ретельно промивайте
  Каналізаційні трубопроводи також потребують догляду, навіть якщо їх не видно. У сифонах або на керамічних поверхнях швидко накопичуються відкладення, які ускладнюють чищення. Тому регулярно промивайте їх достатньою кількістю води.
 • Частіше протирайте
  Якраз у швах навколо унітаза й умивальника накопичуються бруд, мікроби або бризки сечі, які можуть викликати появу неприємних запахів. Тому протирайте шви регулярно та за першої ж можливості.

Вироби для ванних кімнат