Чисто навіть у найвіддаленіших закутках

Прибирання ванних кімнат стає легким

Вишуканий дизайн і продумані функції дуже важливі у ванній кімнаті. Проте чистота ще важливіша для користувача. Ось кілька корисних порад, завдяки яким ванна кімната знову засяє чистотою.

 • Забезпечте легкий доступ
  Приладдя для ванної кімнати, зібране в ящики, не заважатиме. Так створюються вільні зони, які можна швидко й легко прибрати. Ще краще — оптимально використовувати внутрішній простір меблів для ванної кімнати за допомогою практичних ящиків-органайзерів.
 • Виливайте зайву воду
  Чистими мають бути не лише туалетні йоржики, а й підставки до них. Залишкова вода в підставках сприяє швидкому поширенню неприємного запаху. Вибирайте прості й водночас легкі підставки, які можна очистити без проблем.
 • Ретельно промивайте
  Каналізаційні трубопроводи також потребують догляду, навіть якщо їх не видно. У сифонах або на керамічних поверхнях швидко накопичуються відкладення, які ускладнюють чищення. Тому регулярно промивайте їх достатньою кількістю води.
 • Частіше протирайте
  Якраз у швах навколо унітаза й умивальника накопичуються бруд, мікроби або бризки сечі, які можуть викликати появу неприємних запахів. Тому протирайте шви регулярно та за першої ж можливості.

Як видалити різноманітні плями у ванній кімнаті?

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою