Розумне планування вдвічі скорочує час на прибирання

Добре спланована ванна кімната полегшує прибирання

Для користувача чистота ванної кімнати – це важливий момент, тому вирішувати питання, наскільки легко буде прибирати це приміщення, краще вже на етапі планування. Але не варто нехтувати й елегантним дизайном.

Просте планування приміщенняУ ванних кімнатах має бути якомога менше виступів і закутків. Тоді прибирання виконується швидко та ефективно. Ідеальним рішенням є пристінний монтаж — усі елементи, на яких зазвичай накопичується пил, як-от зливні бачки, труби й кабелі, сховані за стіною.

Уникайте швів
Що більша площа плитки, то легше її чистити. А що менше швів, то менше можливостей для накопичення бруду та мікробів.

Нарешті без обідків
Вапняні відкладення роблять поверхню сантехніки шорсткою й тому ускладнюють чищення. А ще вони мають негігієнічний вигляд, і до них липне бруд. Зрозуміло, що просту й суцільну поверхню завжди легше чистити, тому сучасні унітази Geberit не мають зливного обідка, а умивальники також доступні без переливного отвору.

Краса на стіні
Якщо меблі для ванної кімнати й туалету висять на стіні, то під ними є вільний простір, який легко прибирати. Оптимальна відстань між підлогою та нижнім краєм унітаза або меблів становить близько 15 см. Тож за допомогою швабри та іншого приладдя ви можете легко прибрати під ними.

У курсі подій

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Підпишіться на наш інформаційний бюлетень, щоб більше ніколи не пропускати новини, події або поради щодо ванної кімнати. Будьте в курсі актуальних продуктів, важливих дат і питань чистоти, економії простору, комфорту, дизайну, зручності в користуванні й доступності для осіб з обмеженими можливостями у ванній кімнаті.

Підписатися на інформаційний бюлетень

Вироби для ванних кімнат