Розумне плануваннявдвічі скорочує час на прибирання

Добре спланована ванна кімната полегшує прибирання

Для користувача чистота ванної кімнати – це важливий момент, тому вирішувати питання, наскільки легко буде прибирати це приміщення, краще вже на етапі планування. Але не варто нехтувати й елегантним дизайном.

Просте планування приміщення

У ванних кімнатах має бути якомога менше виступів і закутків. Тоді прибирання виконується швидко та ефективно. Ідеальним рішенням є пристінний монтаж — усі елементи, на яких зазвичай накопичується пил, як-от зливні бачки, труби й кабелі, сховані за стіною.

Уникайте швів

Що більша площа плитки, то легше її чистити. А що менше швів, то менше можливостей для накопичення бруду та мікробів.

Нарешті без обідків

Вапняні відкладення роблять поверхню сантехніки шорсткою й тому ускладнюють чищення. А ще вони мають негігієнічний вигляд, і до них липне бруд. Зрозуміло, що просту й суцільну поверхню завжди легше чистити, тому сучасні унітази Geberit не мають зливного обідка, а умивальники також доступні без переливного отвору.

Краса на стіні

Якщо меблі для ванної кімнати й туалету висять на стіні, то під ними є вільний простір, який легко прибирати. Оптимальна відстань між підлогою та нижнім краєм унітаза або меблів становить близько 15 см. Тож за допомогою швабри та іншого приладдя ви можете легко прибрати під ними.

Ванна кімната з меблями Geberit VariForm (© Geberit)

Яким би привабливим не був дизайн, в кінці дня користувачі вважають чистоту у ванній кімнаті важливішою за стиль та трендовість. Тому, якщо ви плануєте ванну кімнату, вам слід дотримуватися кількох основних правил. Зрештою, грамотне планування ванної кімнати робить ванну вашої мрії ще кращою – і дизайн вашої ванної кімнати ні в якому разі не повинен ставати на шляху комфортного користування простором. Ознайомтеся з нашими п’ятьма порадами для планування ванних кімнат:

ЗАВЖДИ БУДЬТЕ В КУРСІ

Чотири картинки з секції "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Вироби для ванних кімнат

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою