Більше комфортуу ванній кімнаті

Geberit Monolith Plus з підсвіткою для орієнтації вночі

Вироби, які привносять комфорт і гігієну у ванну кімнату, — для всіх, хто хоче насолоджуватися додатковою свіжістю, гарним настроєм і чистотою.

Свіжість, чистота й комфорт у будь-який час. Це основна потреба кожної людини. Хороша особиста гігієна зміцнює впевненість у собі й позитивно впливає на оточення. Але потреба в комфорті на цьому не зупиняється, бо пов’язана із сукупним чуттєвим досвідом у ванній кімнаті — ми відчуваємо запахи, бачимо, сприймаємо щось на дотик, чуємо певні звуки. Слухове або акустичне сприйняття займає центральне місце у ванній кімнаті й виражається в необхідності тиші та дистанціювання від метушні повсякденного життя. Тому ми розробляємо рішення, які пропонують вам додатковий комфорт.

Краще облаштовані ванні кімнати — запорука вищої якості життя

Корисна інформація та продумані функції для більшого комфорту

Вироби для ванних кімнат

Яка ванна кімната вам потрібна?

Ідеальна ванна кімната задовольнить низку побажань і вимог. Але які ваші потреби? Для вас важливі простір, чистота або дизайн? Вам потрібні вироби, якими зручно користуватися, чи ви надаєте перевагу певному додатковому комфорту, який пропонує, наприклад, унітаз-біде Geberit AquaClean? А може вас цікавить універсальний дизайн? Незалежно від ваших потреб ми спростимо ваше повсякденне життя за допомогою продуманих рішень для ванної кімнати.

Більше місця у ванній кімнаті
Більше чистоти у ванній кімнаті
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше доступності для осіб з обмеженими можливостями у ванній кімнаті
Більше зручності для користувача у ванній кімнаті