Там, де запахи недоречні

Неприємний запах у ванній кімнаті? Так не має бути

Вечеря. Члени сім’ї, озброєні ножами та виделками, нетерпляче очікують, сидячи за обіднім столом. Звісно, мати знову приготувала щось смачненьке. Лиш одне питання: що? Адже вона завбачливо ввімкнула витяжку й закрила двері на кухні. «Щоб запахи з кухні не поширювалися по всій квартирі», — так вона завжди каже.

Дуже схожа ситуація з ванною кімнатою. Хоча це приміщення зазвичай виглядає свіжим і чистим, часом у ньому можуть поширюватися неприємні запахи, які іноді затримуються на деякий час. Тому вже давно у ванній кімнаті встановлюють фільтри для видалення неприємних запахів, які працюють подібно до витяжки. На щастя, вони виконують свою роботу набагато тихіше. Замість витягування випарів із кухні вони видаляють неприємні запахи з туалету. І саме там, де ці запахи виникають — у сантехніці. Це повертає ванній кімнаті приємну свіжість.

До речі, ось маленька порада: для ефективної роботи системи видалення неприємних запахів фільтр слід регулярно міняти — як на кухні, так і у ванній кімнаті.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою