Прихильники ванни та фанати душу

Любите воду? Так! Але як тепла вода має контактувати з нашою шкірою? У питанні «Ванна або душ?» думки розходяться. Одні оголошують себе прихильниками купання у ванні, а інші переконані, що немає нічого кращого, ніж прийняти душ. Але що краще для матінки-природи? І що є сприятливішим для шкіри?

Купання у ванні або задоволення від душу: що має сенс і коли?

Заради довкілля

Якщо вірити загальній статистиці, приймання душу заощаджує втричі більше води, ніж купання у ванні. Щоб наповнити ванну, потрібно в середньому 150 літрів води. А під час п’ятихвилинного душу з крана зазвичай виходить максимум 50 літрів, залежно від душової лійки та тривалості приймання душу. Якщо використовувати воду ощадно, можна укластися в 30 літрів. Зрозуміло, що в такому разі потрібно вимикати душ під час намилювання. До речі, душ обходиться дешевше для вашого бюджету. Під час купання у ванні витрати на питну й стічну воду в середньому в п’ять разів вищі, ніж під час приймання звичайного душу.

Заради шкіри

Основне правило таке: короткочасний душ сприятливіший для шкіри, ніж тривала ванна, крім випадків, коли до ванни додаються добавки. Якщо ваша шкіра здорова, ви можете приймати душ щодня, не завдаючи їй шкоди. Однак слід утримуватися від приймання душу кілька разів на день, а також від дуже гарячого або тривалого душу, особливо якщо у вас суха шкіра. Це надміру навантажує природний захисний покрив.

Висновок

Зазвичай короткочасний душ корисніший для здоров’я шкіри й дає змогу зекономити природні ресурси. Звісно, якщо в зимовий час іноді хочеться прийняти гарячу ванну, робіть це час від часу без проблем. Як і завжди, усе повинно бути в міру!

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою