Не сидіть на холодному!

Коли ви йдете в туалет або сидите на унітазі, ви не маєте мерзнути

Як не хочеться вставати з теплого та затишного ліжка вранці! Але якщо доведеться ще й сидіти на холодному сидінні з кришкою, то про гарний початок дня можна остаточно забути. Килимки для ванних кімнат, рушникосушарки та підігрів підлоги можуть зробити приміщення теплішим і комфортнішим, але туалет залишається холодним «троном». Так далі не може тривати: сидіння з кришкою, обладнане функцією підігріву, — ось рішення. Те, що вже давно вважається хорошим тоном у Японії, може стати реальністю і у вашій ванній кімнаті. Уявіть собі таку ситуацію: дзвонить будильник. Ще сонні ви встаєте зі свого ліжка та йдете у ванну кімнату. Коли ви входите до неї, система розпізнавання наближення автоматично вмикає обігрів сидіння з кришкою. Ви просто сідаєте, робите свої справи й насолоджуєтеся комфортом теплого сидіння.

До речі, сидіти на сидінні з кришкою, обладнаному функцією підігріву, не тільки зручно, а ще й корисно для здоров’я. Зазвичай тепло прискорює кровообіг, що стимулює сечовий міхур і кишківник, а це допомагає сходити в туалет.

Вироби для ванних кімнат

ЗАВЖДИ БУДЬТЕ В КУРСІ

Чотири картинки з секції "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою