Чотири поради для створення ванної кімнати класу люкс

Метушня та стрес — невід’ємна частина нашого повсякдення та особистого життя. Під час однієї зустрічі ми вже організовуємо наступну, а ввечері, коли дивимося фільм, одночасно переглядаємо стрічку в Instagram. Саме час зробити перерву, і невимушена атмосфера у ванній кімнаті якнайкраще підходить для цього.

Ванна кімната гарного настрою від Geberit

Порада № 1. Якісні меблі для ванної кімнати

Якісне та візуально привабливе обладнання у ванній кімнаті — це основа затишної атмосфери. Якщо всі деталі підібрані правильно, вам забезпечений ідеальний початок дня та приємне повернення додому ввечері. Привабливі рішення для зберігання речей забезпечують максимальний затишок і перетворюють навіть маленькі ванні кімнати в оазис комфорту.

Перегляньте всі серії для ванних кімнат

Порада № 2. Унітаз-біде

Унітаз — це невід’ємний предмет повсякденного життя, який ми використовуємо щодня й навіть не замислюємося про це. Унітаз-біде —це набагато більше, ніж просто предмет щоденного користування, тому що він забезпечує абсолютно нове відчуття свіжості та чистоти. А відвідування туалету тепер пов’язане з особливим відчуттям комфорту.

Geberit AquaClean

Порада № 3. Дзеркало з підігрівом

Уявіть, як ви вранці підходите до умивальника після приємного теплого душу, щоб поголитись або нафарбуватися, але дзеркало знову недоречно запотіло. Можна просушити його феном або протерти, але це такий клопіт. Якщо ви хочете, щоб дзеркало не запотівало під час приймання душу, зверніть увагу на дзеркало з підігрівом (посилання на сторінку виробу — дзеркало для ванної кімнати).

Порада № 4. Аксесуари

Атмосферу, що надихає,створити у ванній кімнаті дуже легко: світло від свічок, приємний аромат, ніжні звуки, квіти або інші рослини перетворять вашу ванну кімнату в комфортний куточок, де ви будете чудово почуватися.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою