Менше сміття у ванній кімнаті

Кожнен мешканець європейських країн продукує в середньому 480 кілограмів відходів на рік. Вочевидь, це забагато. Хороша новина в тому, що 47% відходів підлягають переробці або компостуванню. І ця тенденція посилюється (джерело: euronews.com). Позаяк усе більшу кількість сміття можна переробити для повторного використання, метою залишається зменшення обсягів його продукування в перерахунку на одну особу. Компанія Geberit може дати такі поради щодо зменшення кількості відходів у ванній кімнаті.

Ванна з унітазом-біде
Виберіть відповідний пункт на зображенні для перегляду…

Кожен, хто хоче уникнути сміття у ванній кімнаті, повинен враховувати такі моменти:

  • Що мені справді потрібно у ванній кімнаті? Не все, що рекламується є вдалою покупкою. Насправді, ви навіть можете зробити деякі речі самостійно. Наприклад, мило, виготовлене вдома, зараз дуже модне і його легко виготовити.
  • Які є альтернативи для зменшення використання класичних туалетно-косметичних засобів для жінок, таких як тампони та гігієнічні рушники?
  • Можливо, варто задуматися над унітазом-біде? Окрім додаткового комфорту під час відвідування туалету, можна також заощадити туалетний папір.

Хочемо поділитись з вами 7 порадами щодо зменшення відходів у ванній кімнаті.

Порада 1 - Дезодорант

Пластикове сміття є найбільшою проблемою у ванній кімнаті. Але часто цього можна уникнути, якщо вибрати правильні продукти. Навіщо, наприклад, зупинятися на дезодоранті? Зазвичай вони поставляються в металевих або пластикових контейнерах. Але вам насправді не потрібен спрей. Ідеальною альтернативою є кремові дезодоранти. Зазвичай вони поставляються в скляній тарі або металевій банці, яку можна використовувати повторно.

Порада 2 - Зубна щітка

Зазвичай ручка зубної щітки зроблена з пластику, а щетинки з нейлону, іншими словами, також із пластику. Стоматологи рекомендують міняти зубну щітку кожні три місяці. Це означає чотири зубні щітки на рік на людину. У свою чергу, це означає мільйони зубних щіток на рік. Якщо замість цього ви купите бамбукову зубну щітку, ви уникнете пластикових відходів. Бамбук є одним із найшвидше зростаючих видів сировини на планеті – він може вирости до одного метра у висоту всього за один день.

Мати та дитина у сімейній ванній кімнаті з продукцією Geberit Selnova

Порада 3 - Зубна паста

Звичайна зубна паста зазвичай поставляється в пластиковому контейнері – і в кінці кінців ви ніколи не зможете дістати всю пасту з тюбика. Але є нова альтернатива, яка пропонує нуль відходів: таблетована зубна паста. Ви кладете таблетку в рот, розжовуєте її до появи легкої піни, а потім чистите зуби зубною щіткою, як зазвичай.

Порада 4 - Мило

Всього кілька десятиліть тому шматок мила був стандартом у ванних кімнатах. Сьогодні рідке мило в моді, замінюючи старий добрий брусок. А рідке мило зазвичай поставляється в пластиковій пляшці. Тверде мило зазвичай поставляється в паперовій упаковці, і насправді зробити власне мило вдома порівняно легко. Простий спосіб попрощатися з черговим пластиковим виробом у ванній кімнаті.

Ванна кімната Geberit Selnova

Порада 5 - Шампунь

Для вашого волосся є альтернатива без пластику. Замість того, щоб використовувати звичайний шампунь із пластикової пляшки, використовуйте твердий шампунь під час прийняття душу. Воно виглядає як звичайний шматок мила, і його дуже легко використовувати: ви розтираєте шматок вологими руками, щоб утворилася піна. Ви використовуєте це, щоб спінити волосся, а потім змийте його водою, як зазвичай. І ви вигнали з ванної кімнати чергові відходи з пластику.

Порада 6 - Гігієнічні прокладки та тампони

Жіноча гігієна під час менструального циклу продукує багато сміття. У своєму житті жінкам потрібно в середньому від 10 000 до 17 000 тампонів і гігієнічних прокладок. Але замість використання стандартних одноразових виробів жінки можуть почати використовувати менструальні чаші. Виготовляються такі чашки зазвичай з медичного силікону, іншими словами пластику. Але їх можна очистити після використання, а потім використовувати знову і знову. У найкращому випадку менструальна чаша може кілька років.

Порада 7 - Туалетний папір

Багато ритуалів у ванній кімнаті для багатьох людей є непорушними. Для деяких, наприклад, абсолютно немислимо, щоб вони користувались будь-чим, крім туалетного паперу. І все ж душова кабіна є набагато більш гігієнічною альтернативою. Миття будь-яких брудних частин водою є набагато чистішим методом, а також неймовірно економить туалетний папір. Тож, звичайно, варто подумати про те, щоб змінити свій розпорядок у туалеті.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою