Менше сміття у ванній кімнаті

Кожний мешканець європейських країн щорічно продукує в середньому 480 кілограмів відходів на рік. Вочевидь, це забагато. Хороша новина в тому, що 47 % відходів підлягають переробці або компостуванню. І ця тенденція посилюється (джерело: euronews.com). Позаяк усе більшу кількість сміття можна переробити для повторного використання, метою залишається зменшення обсягів його продукування в перерахунку на одну особу. Компанія Geberit може дати такі поради щодо зменшення кількості відходів у ванній кімнаті.

Ванна з унітазом-біде
Виберіть відповідний пункт на зображенні для перегляду…

Кожен, хто хоче уникнути сміття у ванній кімнаті, повинен враховувати такі моменти:

  • Що мені справді потрібно у ванній кімнаті? Не все, що рекламується є вдалою покупкою. Насправді, ви навіть можете зробити деякі речі самостійно. Наприклад, мило, виготовлене вдома, зараз дуже модне і його легко виготовити.
  • Які є альтернативи для зменшення використання класичних туалетно -косметичних засобів для жінок, таких як тампони та гігієнічні рушники?
  • Можливо, варто задуматися над унітазом-біде? Окрім додаткового комфорту під час відвідування туалету, можна також заощадити туалетний папір.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою