Чиста естетика

Що спільного між унітазами-біде та дизайном? Думаєте, не багато? Ми доведемо протилежне. Бо якщо ви думаєте, що унітаз — це щось громіздке й потворне, ви навряд чи бачили сучасні, привабливі унітази.

Трансформація унітазів

Перший унітаз-біде був винайдений наприкінці 1950-х швейцарцем Гансом Маурером. Його «Closomat» мав зробити революцію в гігієні у швейцарських ванних кімнатах і зробити ніжне очищення водою звичкою. Основна увага була приділена технології та функції. Але оригінальні моделі були громіздкими і безформними на вигляд.

Сьогодні громіздкі форми та видимі технічні зв’язки залишилися в історії. Унітаз-біде став сучасним предметом благополуччя і знайшов свій шлях до дизайнерських ванних кімнат у всьому світі. Існує відповідна модель унітазу для будь-якої потреби та життєвої ситуації: будь-то повне рішення для унітазу, підвісний чи підлоговий, або лише гнучке рішення для доповнення унітазу.

Поєднання технології та дизайну

Geberit AquaClean Sela чистий і елегантний

Спільним у технології та дизайні є концепція довговічності продукту та позачасовий дизайн. Сучасні моделі унітазів-біде вражають своїм елегантним зовнішнім виглядом. Ви все ще можете насолоджуватися технологією, але її більше не видно. Підключення до води та електрики інтегровані, тому унітаз-біде не втрачає своєї привабливості.

Є ще ряд інноваційних функцій. Також можна оснастити Geberit AquaClean індивідуально відповідно до ваших особистих уподобань: це включає змив TurboFlush, підігрів сидінь унітазу, освітлення для орієнтації вночі, осушувач теплого повітря та блок видалення запахів. Очищення водою є практичним і повністю автоматичним за допомогою пульта дистанційного керування або за допомогою програми дистанційного керування.

Туалет-душ гарантує не тільки більше чистоти, але й неповторний комфорт і зручність. Його легко чистити, незважаючи на вбудовану технологію. І це точно не справляє враження медичного пристрою. І тому не дивно, що унітази з душовою кабіною зараз також користуються все більшою популярністю в Європі через їх простий, елегантний дизайн.

Три унітази-біде Geberit

Завдяки своєму дизайну Geberit AquaClean Mera гармонійно вписується в ландшафт ванної кімнати

Mera Comfort: AquaClean Mera Comfort має тонкий привабливий вигляд. Як і у всіх моделях Geberit AquaClean, технологія невидима, але відчутна. Він включає орієнтаційне світло, яке вмикається, коли ви входите у ванну кімнату, і тиху технологію змиву TurboFlush. Унітаз має яскраве хромоване покриття. Це відображає світ ванної кімнати, у якому встановлено Mera, дозволяючи унтазу-біде гармонійно вписуватися в навколишнє середовище.

Sela: AquaClean Sela вражає своєю чистою елегантністю та високоякісними матеріалами. Як і Mera Comfort і Classic, він доступний у білому альпійському кольорі та яскравому хромованому покритті. Ця модель AquaClean пропонує надзвичайно прості функції, інтуїтивно зрозумілі в управлінні, і ідеально підходить практично для будь-якої ванної кімнати, не виділяючись як унітаз.

Tuma Comfort: завдяки своїм чистим лініям AquaClean Tuma Comfort вписується практично в будь-яку концепцію ванної кімнати. Модель WC доступна в чотирьох різних кольорах. У поєднанні з дизайнерською клавішею змиву AquaClean або Geberit Monolith це ідеальне рішення для орендованих квартир не тільки візуально, але й технологічно, оскільки керамічний прилад легко зняти та встановити в іншому місці, якщо мешканці вирішать переїхати.

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ БРОШУРУGeberit AquaClean

Обкладинка брошури Geberit Aquaclean

Перегляньте більше інформації про унітази-біде Geberit AquaClean в брошурі.

Брошура Піклування і чистота у всьому  (31 MB)

Вироби для ванних кімнат

ЗАВЖДИ БУДЬТЕ В КУРСІ

Чотири картинки з секції "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою