Чиста естетика

Geberit AquaClean Sela — унітаз-біде новітнього покоління

Унітаз-біде був винайдений швейцарцем Гансом Мауером у кінці п’ятдесятих років. Спочатку моделі були великими, незграбними й на перший погляд нагадували незвичайні унітази. Крім того, кожному неспеціалісту було відразу зрозуміло, що вони повинні мати які-небудь додаткові функції.

Сьогодні, більше ніж через шістдесят років після випуску першої моделі, об’ємні форми та видимі з’єднання вже відійшли в історію. З одного боку, це сталося через те, що завдяки мініатюризації електроніки пристрої керування займають набагато менше місця. З іншого боку, змінилися погляди стосовно облаштування й дизайну ванної кімнати. Тепер у моді непідвладний часу вишуканий дизайн і вбудована техніка. Крім того, підключення до електромережі й каналізації виконані так, що унітази-біде майже неможливо впізнати. На перший погляд унітаз-біде виглядає як звичайний унітаз, однак, якщо придивитись, він вражає такими передовими функціями, як штуцер для омивання, підігрів сидіння або видалення неприємних запахів.

Вироби для ванних кімнат

ЗАВЖДИ БУДЬТЕ В КУРСІ

Чотири картинки з секції "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою