Наскільки маленьким може бути ваш умивальник?

Не випадково проєкція, тобто глибина, на яку відступає від стіни підлоговий умивальник, з часом узвичаїлася приблизно на позначці 48 сантиметрів. Не лише керамічні прилади, але й відповідні меблеві шафи і навіть змішувачі, як правило, завбачливо проєктують під цей розмір.

Як і чимало інших речей, якими ми користуємося щодня, ці елементи були стандартизовані внаслідок розвитку індустріальних технологій. У минулому умивальники були значно більшими, але згодом позначилась тенденція до їхньої мінімізації. Звичайно ж, квартири та ванні кімнати і гостьові туалети в них з часу також ставали меншими. Втім цей мінімалістський тренд не зупинився на 48 сантиметрах: на цей час вже створена чимала кількість міні-рукомийників із проєкцією 37 або навіть 25 сантиметрів, які спеціально розроблені для невеликих гостьових туалетів.

ГОЛЛАНДСЬКІ ВПОДОБАННЯ

Миття рук в умивальнику

Те, що вважається прийнятним, цілковито зумовлено поглядами спостерігача – і знайомство з Нідерландами свідчить, що вподобання жителів країни можуть здаватись вельми дивними. Це нація, яка практично одержима невеликими формами, що не відразу зрозуміло, з огляду на середній зріст населення Нідерландів. Фактично немає жодних визначених «фізичними» чинниками причин, чому голландці мали б віддавати перевагу цій традиції, яка насправді зумовлена (архітектурною) спадщиною.

ПИТАННЯ ГАРМОНІЇ

Традиції чи щось інше – які ж чинники треба враховувати, якщо ви хочете обладнати гостьовий туалет невеликим, проте бездоганним умивальником?

  • Коли йдеться про конструкцію умивальника, ви маєте вибрати найбільший із тих, що дозволяє обмежений простір. У цьому сегменті виробів часто зустрічаються асиметричні конструкції зі зміщеним вбік розташуванням крана. Це забезпечує максимальне використання умивальника, а також залишає певний простір для поверхні полиці.
  • Звісно, умивальник також має бути досить глибоким, щоб дати змогу користувачеві тримати обидві руки під струменем води. «Імітаційне» миття рук у різних моделях умивальників в одному з наших салонів допоможе вам знайти свою ідеальну глибину.
  • Розмір крана: водночас, вам варто придивитися і до умивальника, і до крана, і, зокрема, до того місця, де струмінь води потрапляє на кераміку. Виробники кранів часто пропонують менші за стандартні крани в асортименті продукції, розробленої спеціально для гостьових туалетів. Навіть маленький умивальник може бути дуже привабливим, якщо він оснащений краном відповідного розміру.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою