РЕМОНТ НЕВЕЛИКОГО ГОСТЬОВОГО САНВУЗЛАДО І ПІСЛЯ

Зелений гостьовий санвузол 80-х до ремонту
Санвузол гостьовий після ремонту

Сім’я Греве з Німеччини після майже 40 років експлуатації гостьового санвузла площею близько двох квадратних метрів вирішила його відремонтувати. Збудований у 1980-х роках, він був розрахований на молоду сім’ю. Тоді ніхто не думав про те, що колись ним користуватимуться люди похилого віку.

Тож невеликий план санвузла на першому поверсі вмістив лише унітаз, рукомийник з дзеркалом і невелику шафу. Зливний механізм, встановлений врівень із поверхнею стіни, займав багато місця, а підвісний водонагрівач – ще більше. Тож для зручностей залишилося обмаль місця.

РЕМОНТ: ГОСТЬОВИЙ САНВУЗОЛ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Завданням ремонту гостьового санвузла було зробити його сучасним і водночас функціональним для людей похилого віку. Простір потрібно було створити таким чином, щоб сім’я могла користуватися ним повною мірою безбар'єрно. Крім того, його потрібно було полегшити в прибиранні. Всі ці завдання можна було вирішити завдяки гарному плануванню, виконаному фахівцем з сантехніки, та великому вибору продукції Geberit.

Старий туалет із відкритим бачком у гостьовій ванній кімнаті
Гостьовий санвузол з невеликою тумбою і умивальником

ЩО МАЄ БУТИ В ГОСТЬОВОМУ САНВУЗЛІ

Сім’я Греве хотіла оновити маленьку ванну кімнату з точки зору комфорту та доступного дизайну. Тому було забрано плитку, встановлено підлогу з підігрівом і змонтовано перегородку на половину висоти із зливним бачком прихованого монтажу. Таким чином з’явився простір для важливих речей у ванній кімнаті.

Сім’я Греве обрала самоочисний унітаз-біде Geberit AquaClean Mera Classic в якості свого туалету. «Думка про те, що ми старіємо, змусила нас зупинити свій вибір на самоочисному унітазі-біде», – пояснює Елізабет Греве. «Підмивання водою набагато приємніше, ніж папером, і до того ж можна просто при цьому сидіти. Пульт дистанційного керування полегшує користування самоочисним унітазом-біде людям з обмеженими можливостями».

КОМФОРТ ЗАВДЯКИ ДОДАТКОВИМ ФУНКЦІЯМ

Оскільки гостьовий санвузол знаходиться безпосередньо біля входу в будинок, то в цій зоні також потрібно створити дружню атмосферу. «Зі старим туалетом у передпокої іноді поширювалися неприємні запахи. Ми більше не хотіли цього», – каже Елізабет Греве. Оскільки Geberit AquaClean Mera Classic оснащений системою видалення неприємних запахів, вони одразу ж зникають у ванній кімнаті.

Ще однією важливою темою було місце для зберігання. Завдяки рукомийнику Geberit iCon, тумбі під рукомийник та боковому елементу можна ідеально використати простір навіть в умовах його обмеженості. А для сім’ї Греве ця комбінація, окрім візуальних переваг, має ще й практичні: спеціальна керамічна глазур KeraTect майже непориста, що робить її невибагливою в догляді, довговічною і, перш за все, легкою в митті. Засоби для чищення, такі як мило або зубні щітки, також можна розмістити на полиці рукомийника.

Загалом, ремонт увінчався успіхом. І сім’я, і гості задоволені.

Вироби для ванних кімнат

Читайте схожі статті