ІДЕЇ ДЛЯ РЕМОНТУ ВАННОЇ КІМНАТИ

Як переробити стару ванну кімнату? Два успішних приклади з фотографіями «до і після» зі Швейцарії та Норвегії надихають на сучасний дизайн ванних кімнат.

ДО І ПІСЛЯ: ПРОЄКТУВАННЯ СУЧАСНОЇ ВАННОЇ КІМНАТИПРИКЛАДІ ЗІ ШВЕЙЦАРІЇ

Темна, старомодна, пошкоджена – такою була ванна кімната сім’ї Д’Апіче Гергер зі Швейцарії до ремонту. На щастя, сім’я змогла переобладнати ванну кімнату і зробити її більш сучасною. Стіни були здерті, старі прилади демонтовані, і всього за кілька тижнів темна ванна кімната перетворилася на яскравий, сучасний оазис благополуччя.

У новій ванній кімнаті дуже важливий комфорт. Завдяки узгодженим сантехнічним виробам і простому вибору кольорів і матеріалів, зокрема плитці «під камінь» і дерев’яним меблям для ванної кімнати, перетворення було успішним.

ДО І ПІСЛЯ: ДУШ НА ПОВЕРХНІ ПІДЛОГИ

Душова кабіна на поверхні підлоги замінила тісну душову кабіну у відремонтованій ванній кімнаті. Таке рішення набагато зручніше та безпечніше для ніг. Душовий підлоговий трап Geberit CleanLine добре поєднується з сірою плиткою та вирізняється тонким дизайном і ефективним зливом води. Скляна перегородка пропускає достатньо світла в приміщення, завдяки чому душова кабіна здається менш габаритною.

Ванна кімната з вузьким душовим куточком, ванною та підлоговим унітазом
Душ-туалет між підлоговим душем і ванною

ВАРІАНТ ОНОВЛЕННЯ ПЛИТКИПРИКЛАДІ З НОРВЕГІЇ

До ремонту власники вважали ванну кімнату площею шість квадратних метрів у будинку на острові Саетре в Норвегії старою і незручною. Холодна, світло-блакитна плитка з дрібного каменю та дерев’яні меблі задають тон.

МАЛЕНЬКУ ВАННУ КІМНАТУ ВІЗУАЛЬНО ЗБІЛЬШИЛИ ЗА ДОПОМОГОЮ ПЛИТКИ

Після ремонту біла мармурова плитка на стінах і підлозі створює гармонійний і витриманий у часі дизайн. Вона надає приміщенню світлої та приємної атмосфери. За рахунок великих плиток кімната здається більшою.

РЕМОНТ ВАННОЇ КІМНАТИ: ПОРАДИ ТА НАТХНЕННЯ

Вироби для ванних кімнат

Корисні статті для натхнення