ГОСТЬОВИЙ ТУАЛЕТ: ІДЕЇ ДЛЯ ОБЛАШТУВАННЯ

Перепланування крихітного санвузла Гостьові туалети та гостьові санвузли, як правило, обмежені в просторі, що робить ще більш важливим ретельне продумування дизайнерських ідей та планів для ванної кімнати, яка буде одночасно функціональною та тішитиме око як гостей, так і господарів!

ПРОЄКТУВАННЯ ГОСТЬОВИХ САНВУЗЛІВ

Світло проходить через вікно в гостьовий туалет із темно-синьою задньою стінкою

Що перетворює гостьовий туалет на гостьовий санвузол? Ймовірно, душова кабіна. Це робить тему плитки ще більш важливою на етапі планування. Крім того, застосовуються ті ж самі принципи дизайну.

Почніть з того, що зосередьтеся на підлозі і стінах, та кольорах і матеріалах.

ІДЕЇ ГОСТЬОВОЇ ВАННОЇ КІМНАТИ З ВИКОРИСТАННЯМ ДЕРЕВА

Дерево – стильний вибір для оформлення гостьового санвузла. Чи то підлога, стінові панелі або меблі для ванної кімнати, дерево – це натуральний продукт, який ідеально підходить для розквіту дизайну та надання приміщенню затишного відчуття. Але будьте обережні – деревина, яка використовується у ванній кімнаті, завжди повинна бути оброблена, щоб запобігти проникненню вологи.

СУЧАСНИЙ ГОСТЬОВИЙ ТУАЛЕТ БІЛОГО АБО ЧОРНОГО КОЛЬОРУ

Багато варіантів, ніяких зобов’язань! Коли справа доходить до кольорів, у гостьовому туалеті немає жодних обмежень. Але є два принципи, які корисно застосовувати в невеликих приміщеннях: світлі кольори здаються свіжими і чистими, тоді як темні відтінки створюють домашній затишок.

З цієї причини чорно-білі кольори очолюють список бажань господарів, які шукають сучасне рішення. Можливо, ще й тому, що ці два кольори чудово поєднуються між собою, наприклад, у плитці. Корисна інформація: Велика плитка дуже добре підходить для невеликих ванних кімнат і гостьових туалетів, оскільки вона створює візуальну глибину в приміщенні.

ІДЕЇ РУКОМИЙНИКІВ ДЛЯ ГОСТЬОВИХ САНВУЗЛІВ

Зазвичай гостьовий туалет має таку ж ширину, як і двері, через які до нього заходять; сам туалет майже завжди розташований навпроти. Щоб дістатися до нього, треба пройти повз рукомийник. Отже, він повинен бути максимально компактним. Для цього ідеально підходять рукомийники з пристінним та кутовим кріпленням.

ЩО ЩЕ ПОТРІБНО ДЛЯ ГОСТЬОВОГО ТУАЛЕТУ?

Рука відкриває одну з шухляд тумби під умивальник Geberit Renova Plan в дизайні з натурального дерева

Унітаз і рукомийник з краном – найнеобхідніші елементи в кожному гостьовому туалеті. Але було б неправильно ігнорувати меблі для ванної кімнати з місцем для зберігання повсякденних речей.

До цього рукомийника є відповідна тумба та дзеркальна шафа. Моделі з вбудованим підсвічуванням забезпечують правильне освітлення.

3 ПОРАДИ: ЯК СПЛАНУВАТИ НОВИЙ ГОСТЬОВИЙ ТУАЛЕТ

Ідеї – це добре, але тільки завдяки плануванню вони можуть стати реальністю. Це особливо актуально при проєктуванні невеликих гостьових санвузлів. Ось три поради про те, як найкраще втілити ваші ідеї щодо гостьового санвузла в життя:

ПОРАДА 1: СПЛАНУЙТЕ ГОСТЬОВИЙ ТУАЛЕТ ЗА ДОПОМОГОЮ 3D ПЛАНУВАЛЬНИКА ВАННИХ КІМНАТ

3D-планувальники ванних кімнат, такі як Geberit, дозволяють легко спланувати гостьовий санвузол всього за три кроки. Підготовка займає трохи більше часу, наприклад, вимірювання приміщення, розміщення дверей і вікон, а також планування розташування водо- та електропідключення. І електропостачання – це не лише для вимикача; залежно від ваших планів, туалет також може потребувати електроенергії, наприклад, для витяжки неприємних запахів. Це, безумовно, варто врахувати, особливо для гостьових туалетів без вікон.

ПОРАДА 2: РОЗТАШУЙТЕ УНІТАЗ, РУКОМИЙНИК І ШАФИ

Часто обмежений простір гостьового туалету визначає розташування унітаза, рукомийника та меблів за вас. Ось чому менше – це більше, адже сучасний гостьовий туалет може обійтися без додаткових меблів для ванної кімнати з невикористаним простором для зберігання.

Вид на гостьовий туалет з підвісним унітазом, дзеркалом і тумбою під умивальник серії Geberit ONE для ванної кімнати

ПОРАДА 3: ДОДАЙТЕ ДО ГОСТЬОВОГО ТУАЛЕТУ ПРАКТИЧНІ ДОПОВНЕННЯ

Можна сперечатися про те, чи є додаткові елементи необхідними або просто практичними, чи взагалі слугують лише декоративним цілям. Тому наступний перелік включає в себе аксесуари, а також ідеї для декорування:

Аксесуари та корисні товари для гостьового туалету
  • Щітка для туалету
  • Тримач для туалетного паперу
  • Відро для сміття з кришкою
  • Дозатор для мила
  • Рушники для гостей
  • Косметичні засоби (крем для рук, ватні диски тощо)
  • Гачок для одягу
  • Ароматизатори
  • Квіти/вази
  • Картини

Перераховані витратні матеріали повинні бути розташовані в доступному для зберігання місці у ванній кімнаті, і їх має бути в достатній кількості.

РІШЕННЯ GEBERIT ДЛЯ НЕВЕЛИКИХ ГОСТЬОВИХ САНВУЗЛІВ

Підвісний унітаз Geberit Renova Compact

Geberit пропонує різноманітні розумні та компактні рішення для невеликих гостьових санвузлів. Окрім компактних меблів та рішень для збільшення місця для зберігання, сюди також входять унітази з подовженим виступом від стіни для більшої свободи пересування.

Якщо ви зацікавлені, зверніть увагу на компактні версії унітазів у серіях iCon, Renova та Smyle від Geberit для ванних кімнат.

Умивальник Geberit ONE з відповідною тумбою для умивальника

КОМПАКТНІ МЕБЛІ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ САНВУЗЛІВ

Навіть для вузьких і особливо маленьких рукомийників зі зменшеною глибиною або з боковим розміщенням можна підібрати тумби з великою кількістю місця для зберігання від Geberit. Наприклад, універсальна та модульна серія меблів для ванних кімнат Geberit iCon або Geberit ONE, яка користується популярністю завдяки своєму функціональному дизайну. Щоб заощадити простір, навіть дзеркальну шафу з вбудованим освітленням можна інтегрувати врівень із поверхнею стіни.

РОЗУМНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОСТОРУ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ РЕЧЕЙ У ГОСТЬОВОМУ САНВУЗЛІ

Якщо ви вибрали компактний П-подібний сифон для рукомийника або приховали його за стіною, ви можете задіяти шухляди із доводжувачем для додаткового простору для зберігання речей.

Це також полегшує використання боксів-органайзерів у шухлядах. Вони допоможуть вам отримати огляд усередині меблів, щоб легше знаходити різні предмети. Дзеркальні шафи з боксами для зберігання всередині та регульованими полицями також забезпечують додатковий простір для зберігання.

У кожному туалеті також є відповідна магнітна дошка. Магнітні дошки обладнані трьома регульованими боксами для зберігання речей різних розмірів і доступні в чотирьох різних кольорах.

Read similar posts