РЕМОНТ ВАННОЇ КІМНАТИ: З ЧОГО ПОЧАТИ?

Чоловік вішає дзеркало Geberit Option під час ремонту ванної кімнати

Щодня ми проводимо у ванній кімнаті в середньому до однієї години. Зазвичай сантехнічні вироби зношуються протягом десятиліть, а меблі для ванних кімнат піддаються впливу високого рівня вологи. Саме тому варто вкладати кошти в хороше обладнання, покликане створити простір, яким можна насолоджуватися і відчувати комфорт.

Тут ми пояснюємо, скільки часу займає ремонт ванної кімнати та на які витрати варто розраховувати. Крім того, ми проведемо вас через процес ремонту крок за кроком, пропонуючи корисні поради експертів впродовж усього шляху.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗАЙМАЄ РЕМОНТ ВАННОЇ КІМНАТИ?

Плануєте ремонт у ванній кімнаті і бажаєте дізнатися, скільки часу це займе? Все залежить від проєкту.

Косметичний ремонтРемонт з новою плиткоюКапітальний ремонт
У разі косметичного ремонту замінюють меблі для ванної кімнати, сантехнічні керамічні прилади та крани, фарбують стіни або стелю. У цьому випадку плитка залишається і ніяких інших капітальних робіт не проводиться.Окрім нових меблів для ванної кімнати та керамічних виробів, проводяться роботи з укладання плитки, демонтажу, штукатурення або фарбування. План і структура ванної кімнати, втім, залишаються незмінними. Це означає, що унітаз і умивальник залишаться на тому ж місці, а ванна не буде замінена на душову кабіну або навпаки.Для капітального ремонту ванної кімнати більше роботи виконується над структурою будівлі. Стіну зносять, замінюють труби по всій кімнаті та переміщують побутову техніку. Зокрема, це може бути у випадку, якщо ви хочете перенести туалет або умивальник в інше місце в кімнаті або встановити душову кабіну замість ванни. У капітальному ремонті також задіяні додаткові види робіт, такі як електрика, опалення та вентиляція.
Як правило, роботи з косметичного ремонту займають 1-3 дні.Під час реалізації цього проєкту ви можете запланувати приблизно 3-5 днів на трансформацію.Для капітального ремонту розраховуйте на 1-2 тижні роботи.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ РЕМОНТ ВАННОЇ КІМНАТИ?

Вартість залежить від обсягу ремонту ванної кімнати, кількості квадратних метрів та обраних матеріалів. Ціни також можуть відрізнятися в залежності від регіону та постачальника. Орієнтовні показники в таблиці надають вам певне уявлення.

Це можуть бути чималі суми, але інвестиції в нову ванну кімнату варті того, адже вона слугує в середньому від 20 до 30 років.

МАЛЕНЬКА ПОРАДА: ДЕ МОЖНА ЗАОЩАДИТИ НА ВИТРАТАХ

Ремонтуючи ванну кімнату, ви можете заощадити на обсязі робіт і на виборі техніки. Заміна окремих предметів меблів для ванної кімнати та керамічних виробів може надати ванній кімнаті абсолютно нового вигляду без будь-яких серйозних капітальних заходів. Вибір продукції також є вирішальним фактором вартості: багато виробників пропонують високоякісну продукцію і в нижчому ціновому сегменті.

ЗІ СТАРОГО В НОВЕ: ТАКИМИ Є СУЧАСНІ ВАННІ КІМНАТИ

Виникли труднощі з тим, щоб уявити свою ванну кімнату в новому світлі? Надихніться цими порівняннями ремонту ванних кімнат до і після з різних країн.

Складнощі варіювалися від дуже обмеженого простору до нестачі денного світла та нахилу даху. У всіх проєктах є одна спільна риса: завдяки ремонту сім’ї отримали можливість насолоджуватися новими прекрасними оазисами благополуччя у позачасовому дизайні.

ЯК ЗРОБИТИ РЕМОНТ У ВАННІЙ КІМНАТІ?

Рішення про ремонт ванної кімнати прийнято. Але з чого почати? Ми проведемо вас через етапи проєкту ремонту та запропонуємо корисні поради впродовж усього шляху.

ЯК GEBERIT МОЖЕ ДОПОМОГТИ З РЕМОНТОМ ВАННОЇ КІМНАТИ?

Людина з планшетом вибирає продукти в конфігураторі

Незалежно від того, чи шукаєте ви ідеї для початку роботи, чи вже просунулися далі в плануванні, чи вже маєте на думці конкретні продукти, наші інструменти допоможуть вам знайти правильне рішення.

  • Інструмент натхнення від Geberit демонструє надихаючі дизайни та інноваційні функції для сучасної ванної кімнати. За бажанням ми можемо порекомендувати продукцію, яка відповідає вашим потребам.
  • За допомогою 3D-планувальника ванних кімнат від Geberit ви можете відтворити свою наявну ванну кімнату в 3D-вигляді та спланувати її з потрібними вам продуктами.
  • За допомогою конфігуратора умивальників ви можете спланувати місце для вмивання, включаючи зону умивальника, меблі для ванної кімнати та дзеркало або дзеркальну шафу, всього за п’ять кроків, використовуючи 3D-графіку.
  • Професійне планування ванної кімнати: наші фахівці з планування ванних кімнат із задоволенням нададуть вам індивідуальну консультацію.

Відкрийте для себе продукцію Geberit