У ванній, неначе в пентхаусі

Якщо ви облаштовуєте ванну кімнату на верхньому поверсі, нахил даху може завдати багато клопоту.

У певний момент обов’язково постає питання: ризикнути чи залишити все як є? Облаштування мансардного поверху для багатьох є дуже особистою справою, адже це бажання часто плекають у глибині душі впродовж років.

Ескіз ванної кімнати на мансардному поверсі із зазначенням оптимальної висоти

Оманливі розміри

Той, хто все ж наважиться на цей крок, відкриє для себе новий рівень комфорту. Особливо привабливою є ідея хоча б частково використати цей простір як вологе приміщення. Ванна кімната за фронтоном будівлі? Звучить прекрасно. Але є одне «але»: зовнішність оманлива. Просторе приміщення на кресленні часто в реальності виявляється набагато компактнішим. Усе через нахил даху — він забирає значну частину корисної площі.

РОЗУМНЕ ПЛАНУВАННЯ

Щоб використати пропорції приміщення максимально ефективно, необхідно визначитися з укомплектуванням. Вас цікавить повний комплект для ванної кімнати, тобто унітаз, умивальник, душова кабіна та ванна? Чи потрібен вам подвійний умивальник? Душова кабіна чи ванна? І таке інше. Коли ваші потреби визначено, а бюджет — узгоджено, час переходити до оптимального облаштування приміщення. Деякі критерії не обговорюються: душ і дзеркальну шафу над умивальником необхідно розмістити на найвищому рівні; в іншому кінці приміщення має розташовуватись унітаз; усе потрібно зафіксувати під нахилом даху залежно від висоти напівповерху з горищем, тобто найнижчої стіни. Те саме стосується ванни, у якій можна було б полежати. Звісно, варто врахувати не лише вимоги щодо розміщення окремих елементів, а й індивідуальні потреби користувачів, щоб ніхто не міг ударитись об щось головою.

ВИШУКАНІСТЬ У ДЕТАЛЯХ

Поступово всі елементи ванної кімнати вашої мрії опиняться на своєму місці. Але це ще, звісно, не кінець. Тепер потрібно розставити важливі акценти, щоб приміщення перетворилося на справжній пентхаус. Не бійтесь експериментувати! Виклавши суцільну плитку аж до душу на рівні підлоги, ви створите плавний перехід у потрібному напрямку. Оскільки природне світло на горищі часто заслабке, у пригоді стануть світлі кольори. І ще одне: у ванній кімнаті на мансардному поверсі неодмінно будуть ніші (саме вони додають приміщенню особливого шарму). Отже, їх варто використати з розумом. Проте це не означає, що ніші обов’язково мають виконувати практичну функцію. Гарний елемент декору в доречному місці підкреслить вишуканість приміщення.

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою