Де розмістити всі ці речі?

Куди покласти зубну щітку? Як найкраще зберігати речі повсякденного використання? Важливі питання, які хвилюють наших розробників виробів. Ми провели експеримент. Дві блогерки покажуть, де вони зберігають найважливіші речі для ванної кімнати, як-от засоби особистої гігієни, зубну щітку тощо.

Дзеркальні шафи Geberit Option

Головне — практичність
Експертка з упорядкування простору Деніз Колкагун у своєму блозіFräulein Ordnung демонструє, де вона зберігає найважливіші речі для ванної кімнати, щоб у членів її сім’ї все потрібне завжди було під рукою.

Косметика має бути на видноті
Для б’юті-блогеркиШтеффі Хідбер речі не тільки мають бути практичними, але й мати позитивний вплив. Гелі для душу, наприклад, дуже корисні, але не декоративні, тому вони зберігаються у шафі. Тим часом вата в контейнері виглядає шикарно і залишається на видноті.

Вироби для ванних кімнат

ЗАВЖДИ БУДЬТЕ В КУРСІ

Чотири картинки з секції "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою