Незручна тема туалету

До винаходу у XVIII столітті унітаза зі змивом люди звільнялися від зайвого практично будь-де за межами будинку у цілком невимушений та розкутий спосіб. Лише у XX столітті унітази стали частіше зустрічатися в приватних будинках, адже до цього вони були надбанням дуже вузьких елітарних кіл. Що більш особистою ставала територія кімнати з унітазом, то дедалі соромливіше люди ставилися до самої теми їхнього використання. Це зайшло так далеко, що тепер дехто навіть ніяковіє покласти туалетний папір на конвеєр в супермаркеті або нести його додому у руках.

Дівчина у ванній кімнаті

А ВДОМА КРАЩЕ

Нам подобається користуватися власним унітазом вдома, тому що нас бентежить можливість залишити після себе непривабливі сліди або неприємні запахи, коли виникає потреба скористатись громадським туалетом. Тому ми відмовляємося йти до туалету на роботі і, відтак, чекаємо вечора, щоб із повним комфортом відвідати його, коли повернемося додому. Це було виявлено за допомогою репрезентативного опитування, проведеного науково-дослідним інститутом Forsa. 69 % опитаних сказали, що вони вважають за краще користуватися домашнім унітазом для спорожнення кишківника.* Вирішальну роль тут відіграє знайома обстановка. За словами австралійського професора психології Ніка Хаслама (Nick Haslam), все, що ми відчуваємо і про що думаємо, безпосередньо впливає на наше тіло – а отже, і на наші відчуття від користування туалетом. А оскільки у себе вдома ми почуваємося безпечно та комфортно, наші кишківники здатні правильно розслабитися. В результаті ми в змозі скористатися туалетом.

ТРИ ОПЛЕСКИ УНІТАЗУ

Ви колись виявляли цікавість до власного унітаза? Мабуть що ні, вірно? Дуже шкода, тому що цей значущий винахід заслуговує на багато більшу увагу. Зрештою, ми користуємося унітазами щодня, і отже, з ними безпосередньо пов’язане наше самопочуття. Поряд зі звичайними унітазами найсучасніші моделі можуть мати вбудовану функцію розбризкування і блок видалення запахів. Такі характеристики пропонують абсолютно новий вимір чистоти і відчуття комфорту після відвідин туалету.

* Результати опитування компанії Forsa про використання туалетів в Німеччині на замовлення Geberit.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою