Якісні меблі для ванної кімнати

Волога у ванній кімнаті може серйозно зашкодити розташованим в ній меблям, зокрема спричинити набухання деревини. Відтак, меблі виглядатимуть непривабливо, а шухляди та двері не зможуть плавно відкриватися та закриватися. Лише декілька якісних характеристик гарантують, що ваші меблі для ванної кімнати ще тривалий час тішитимуть вас. Ключ до щастя – у вологостійких плитних матеріалах та міцній поверхні.

Меблі для ванних кімнат щодня піддаються впливу вологи. Тому «не заощаджувати на якості» – це, насправді, девіз, якого слід дотримуватися під час вибору матеріалів, з яких зроблені ці меблі. Тришарова ДСП, з якої виготовляють бюджетні меблі для ванної кімнати, часто недостатньо оброблена або не захищена від вологи. Вона може вбирати вологу і набухати, внаслідок чого поверхні стають непривабливими, потрісканими, а дверцята та шухлядки не зачиняються належним чином.

Рішення: меблі для ванної кімнати з вологостійкого листового матеріалу. Тести, проведені у випробувальній лабораторії Geberit, показують чітку різницю щодо якості між цими матеріалами. Тому Geberit використовує вологостійкі матеріали на основі деревини, на які не впливають краплі води та волога.

ГЛАДКІ ТА СТІЙКИ ДО ПОДРЯПИН ПОВЕРХНІ

Стійкість поверхні також має вирішальне значення – чимало дешевших предметів меблів для ванної кімнати вкриті тонкою та дешевою плівкою, чутливою до щоденних процедур у ванній. Geberit використовує високоякісні товсті види плівки, які чудово поєднується із меламіновою поверхнею меблів. Проте, безперечно, гарним вибором є меблі для ванної кімнати з міцними поверхнями з меламіну. Меламін – це папір, спресований за допомогою синтетичної смоли, надзвичайно стійкий до подряпин та впливу вологи. Водночас високоякісні лаки також мають корисну властивість вкривати меблеві елементи суцільним шаром, міцно зчеплюватись із матеріалом основи, а глянцеві, до речі, ще й створюють ілюзію глибини завдяки відблискам світла. Якщо взяти до уваги ці важливі аспекти, меблі у вашій ванній зможуть поліпшити як вигляд самої ванної, так і загалом якість вашого життя.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою