Меблі для ванних кімнат щодня піддаються впливу вологи. Тому «не заощаджувати на якості» – це, насправді, девіз, якого слід дотримуватися під час вибору матеріалів, з яких зроблені ці меблі. Тришарова ДСП, з якої виготовляють бюджетні меблі для ванної кімнати, часто недостатньо оброблена або не захищена від вологи. Вона може вбирати вологу і набухати, внаслідок чого поверхні стають непривабливими, потрісканими, а дверцята та шухлядки не зачиняються належним чином.
Рішення: меблі для ванної кімнати з вологостійкого листового матеріалу. Тести, проведені у випробувальній лабораторії Geberit, показують чітку різницю щодо якості між цими матеріалами. Тому Geberit використовує вологостійкі матеріали на основі деревини, на які не впливають краплі води та волога.
ГЛАДКІ ТА СТІЙКИ ДО ПОДРЯПИН ПОВЕРХНІ
Стійкість поверхні також має вирішальне значення – чимало дешевших предметів меблів для ванної кімнати вкриті тонкою та дешевою плівкою, чутливою до щоденних процедур у ванній. Geberit використовує високоякісні товсті види плівки, які чудово поєднується із меламіновою поверхнею меблів. Проте, безперечно, гарним вибором є меблі для ванної кімнати з міцними поверхнями з меламіну. Меламін – це папір, спресований за допомогою синтетичної смоли, надзвичайно стійкий до подряпин та впливу вологи. Водночас високоякісні лаки також мають корисну властивість вкривати меблеві елементи суцільним шаром, міцно зчеплюватись із матеріалом основи, а глянцеві, до речі, ще й створюють ілюзію глибини завдяки відблискам світла. Якщо взяти до уваги ці важливі аспекти, меблі у вашій ванній зможуть поліпшити як вигляд самої ванної, так і загалом якість вашого життя.