Засмічення змиву | Geberit.ua

ЗАСМІЧЕННЯ ЗЛИВУ ─ ЩО РОБИТИ?

Ілюстрація засміченого зливу

Волосся може швидко засмітити злив у душі та умивальнику. Відмінний спосіб вирішити цю проблему ─ старий добрий гумовий присосок або вантуз, як його ще називають. За його допомогою перешкода у зливі розущільнюється, а її залишки змиваються в каналізацію.

До речі, «сифон» ─ це термін, який використовують звичайні люди, в той час як професіонали в галузі сантехніки називають його гідрозатвором. І це саме те, для чого він призначений: затримувати або запечатувати неприємні запахи і запобігати їхньому потраплянню у санвузол. Ми представляємо два найбільш відомих варіанти водяного затвору у вигляді пляшкового сифона і компактного трубчастого сифона, які застосовують, приміром, в умивальнику у ванній кімнаті або в конструкції кухонної раковини.

ПІДТРИМАННЯ У РОБОЧОМУ СТАНІ

  • Для забезпечення надійної роботи гідрозатвора потрібно виявляти певну обачність. Ніколи не кидайте у злив волосся або великі частинки бруду. Ідеальним рішення, щоб завбачити цьому, є гребінчаста вставка або решітка зливу.
  • Регулярно спускайте воду, тому що сифони також можуть висохнути, якщо вони не експлуатувалися впродовж тривалого часу. Тоді з них починає смердіти!
  • Якщо гідрозатвор заблоковано, будь ласка, не експериментуйте і не пробуйте жодних методів на кшталт «зроби сам»! Послабити або видалити перешкоду можна за допомогою вантуза й пінцета. Слід уникати використання агресивних хімічних речовин, адже вони можуть пошкодити ущільнення або сам матеріал сифона. Важливо: довірте видалення засмічення професіоналам. Здебільшого вони також залишать гідрозатвор на своєму місці і працюватимуть з вантузом або іншим професійним інструментом.
  • P.S.: Напірно-очисні йоржики, які часто рекламують на комерційних каналах як «диво-засоби», можуть пошкодити сифони й труби через високий рівень створюваного ними тиску. Зважаючи на це, непрофесіоналам краще утриматися від використання такого інструмента.

Вироби для ванних кімнат

ЗАВЖДИ БУДЬТЕ В КУРСІ

Чотири картинки з секції "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою