Болісний випадок

Небезпека падіння у ванній кімнаті — правильний вибір матеріалу має велике значення

У Стефана був напружений робочий день. Це гарна причина для пробіжки. Після тренування виснажений, але наповнений ендорфінами, він приймає душ.

Увага! небезпека посковзнутися

Залишилося тільки швидко почистити зуби, і, здавалось, вже ніщо не завадить затишному вечору біля телевізора. А тут— і оком не встиг моргнути, як послизнувся на мокрій підлозі й упав. Стефану пощастило. Внаслідок падіння він отримав лише кілька синців. Дуже болісний інцидент, але могло бути й гірше, як показують дослідження в Європі. Там падіння вдома займають верхні рядки статистики нещасних випадків.

Звести ризик до мінімуму

Небезпека посковзнутися й упасти на вологій поверхні прямо в душовій відносно висока. Однак ризик можна знизити, якщо правильно вибрати матеріали або той чи інший корисний аксесуар для ванної кімнати.

  • Під час облаштування будинку або ремонту ванної кімнати варто ретельно продумати вибір матеріалів. Дуже гарні протиковзні властивості має плитка або душові поверхні з високоякісного штучного каменю на основі полімерів, наприкладSetaplano.
  • За допомогою протиковзної обробки можна отримати менш слизькі для ходіння поверхні. Ця процедура збільшує глибину шорсткості й покращує опір ковзанню. Таку обробку завжди повинен виконувати фахівець.
  • Протиковзні килимки або смуги напевне не виграють приз за дизайн, але забезпечать бажану стійкість. Завдяки своїм виступам вони міцно фіксуються на поверхні й легко знімаються. Їх легко чистити й сушити, але вони не гігієнічні.
  • Щоб не втратити рівновагу на слизькій підлозі, коли ви виходите з душу мокрими ногами, постеліть поруч килимок для ванної кімнати або махровий рушник і витріть об них ноги.

До речі, те саме стосується ванн.