Догляд за вашою ванною кімнатою

Усі ми знаємо: якщо регулярно не доглядати за автомобілем, він вкриється іржею і, врешті-решт, зламається. Ваша ванна кімната, щоб довше тішити вас, також потребує регулярного догляду – як мінімального, так і ґрунтовного.

Гребінчаста вставка для простішого чищення душового каналу

Поради щодо мінімального догляду за ванною кімнатою

Про те, як важливо систематично прибирати ванну кімнату, ви можете прочитати в нашій статті “Чистота до самісіньких куточків”. Це, зокрема, стосується душового піддона, регулярне очищення поверхні якого позбавляє непривабливого нальоту. Інші речі вимагають трохи більше часу, однак мають здійснюватися регулярно – як, приміром, очищення зливного отвору або дренажного каналу душу. Зняти й почистити уловлювачі волосся неважко, а втім, і зливний отвір та канал також потрібно час від часу ретельно чистити, бо залишки мила або інші забруднення можуть завадити нормальному зливу води в душі.

Душова зона

Душова зона

Geberit CleanLine полегшує обслуговування в душі (© Geberit)

Важливо регулярно прибирати ванну кімнату. Це також стосується душового піддону: регулярне очищення поверхні забезпечує гарний вигляд піддону без непривабливих відкладень вапняного нальоту тощо. Інші справи потребують трохи більше часу, але все одно повинні виконуватися регулярно. До них відноситься очищення зливу або душового каналу. Сифон легко зняти та очистити, але дренаж і канал також час від часу потребують ретельного очищення. Залишки мила та бруду можуть спричинити засмічення каналізації.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення розділу "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою