Догляд за вашою ванною кімнатою

Усі ми знаємо: якщо регулярно не доглядати за автомобілем, він вкриється іржею і, врешті-решт, зламається. Ваша ванна кімната, щоб довше тішити вас, також потребує регулярного догляду – як мінімального, так і ґрунтовного.

Гребінчаста вставка для простішого чищення душового каналу

Поради щодо мінімального догляду за ванною кімнатою

Про те, як важливо систематично прибирати ванну кімнату, ви можете прочитати в нашій статті “Чистота до самісіньких куточків”. Це, зокрема, стосується душового піддона, регулярне очищення поверхні якого позбавляє непривабливого нальоту. Інші речі вимагають трохи більше часу, однак мають здійснюватися регулярно – як, приміром, очищення зливного отвору або дренажного каналу душу. Зняти й почистити уловлювачі волосся неважко, а втім, і зливний отвір та канал також потрібно час від часу ретельно чистити, бо залишки мила або інші забруднення можуть завадити нормальному зливу води в душі.

Швидкий злив води

Якщо ви вже чистите злив, не забувайте й про сифони. Люди з довгим волоссям добре знайомі з проблемою засмічення зливу. Їхнє волосся застрягає в ньому, заважаючи стоку води. Якщо сифон для умивальника за потреби зняти доволі легко, то в душі або ванні зробити те саме без попереднього демонтажу неможливо. Хоча на YouTube можна знайти безліч гарних ідей, ми рекомендуємо виловлювати волосся довгим пінцетом. Це не зашкодить сифону або трубі, водночас позбавивши непотрібних витрат на ремонт. Переливний отвір на умивальнику також потрібно регулярно чистити. Уприсніть в отвір стандартний засіб для чищення та залиште його діяти. Це запобігатиме появі неприємних запахів і нальоту.

Поради щодо ґрунтовного догляду

Якщо змив у туалеті не вимикається, це може бути ознакою того, що бруд заблокував зливний клапан. Клапан встановлений із силіконовим ущільненням над випускним отвором на дні бачка. У нормальних умовах він блокує випуск. Якщо бруд, наприклад відкладення з бачка, потрапляє між ущільненням і зливним отвором, він може заблокувати змивний клапан. У наступних відеороликах показано, як можна легко очистити клапан навіть у змивних бачках прихованого монтажу.

Очищення змивного бачка прихованого монтажу Geberit Sigma
Очищення змивного бачка Geberit з вільним доступом

Будьте уважні!

Зверніть увагу, що відповідальність за виконання робіт із догляду несете ви, так само, як і за будь-яку завдану шкоду в разі несправності. Це можливо, оскільки більшість кронштейнів виготовлені з пластику, і в разі неправильного поводження вони можуть відламатись або пошкодитись. Зазвичай очищувати внутрішній простір бачка не потрібно, адже насправді це може призвести до того, що великі шматки накипу відірвуться й засмітять бачок. У гіршому варіанті сантехніку доведеться демонтувати весь унітаз. Стежте, щоб нічого не зламати, знімаючи сифон. Відповідно до старовинного прислів’я, тричі міряй, а раз відріж – або, в цьому разі, відкрути! І завжди викликайте сантехніка, якщо не впевнені у власних силах.

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення розділу "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою