Доречний дзеркальний елемент | Geberit.ua

Я бачу те, чого не бачиш ти

Сьогодні неможливо уявити життя без дзеркала у ванній кімнаті: поголитись або нанести макіяж було б дуже складно. Тому сучасна зона умивальника також потребує доречного дзеркального елемента. Але який із них підійде? Враховуйте кілька міркувань, щоб прийняти правильне рішення.

Жінка перед дзеркальною шафою від Geberit

Не всі дзеркала однакові

На вибір доступні кілька варіантів дзеркал. Здебільшого це дзеркальні поверхні й дзеркальні шафи. Який варіант вийде переможцем? Передусім це залежить від розміру й бажаних функцій ванної кімнати. У ванній кімнаті для гостей дзеркальна поверхня часто є кращим вибором, а у ванній кімнаті для сім’ї оптимальним варіантом буде дзеркальна шафа, оскільки вона забезпечує вкрай потрібний простір для зберігання.
Де розмістити всі ці речі?

Але дзеркальні шафи пропонують ще більше можливостей. Багато з них повністю обладнані дзеркалами зсередини. Тож ви можете бачити себе в дзеркалі також за відкритих дверцят і навіть ззаду. Крім того, дзеркальні шафи можна розділити всередині, наприклад за допомогою вільно регульованих поличок.

Geberit Option
Виберіть відповідний пункт на зображенні для перегляду…

Хай буде світло

Лампи, вбудовані в дзеркало або дзеркальну шафу, забезпечують оптимальне підсвічування зони умивальника та належне освітлення користувача під час гоління або нанесення макіяжу. Залежно від вимог до освітлення, можна вибрати різні концепції. Непряме освітлення, при якому світлодіодні стрічки або інші джерела світла встановлюються за здебільшого сатинованим склом, має елегантний ефект. Це створює приємну атмосферу й не засліплює.

Додаткові можливості

Тепер просто потрібно вирішити, які додаткові можливості ви хочете отримати. Інтегроване освітлення, вбудовані розетки для фена чи електричної зубної щітки, USB-порти для заряджання мобільних пристроїв або вбудовані збільшувальні дзеркала для гоління чи нанесення макіяжу — варіантів на вибір безліч.

Скупий платить двічі

Важливо знати, що волога у ванній кімнаті може сильно пошкодити дзеркало й установлену в ньому електроніку. Дешеві товари тут недоречні. До того ж слід зазначити, що роз’єми живлення для розеток, USB-портів і, звісно ж, для освітлення, повинні мати клас захисту IP 44. Це забезпечить захист від бризок води.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою