Поручень біля унітазаТам, де потрібно

Поручень біля унітаза буде доречним не лише для маломобільних груп населення. Проте він, скоріше, вважається непривабливим аксесуаром, тому рідко зустрічається в приватних ванних кімнатах. Таке ставлення різко змінюється, якщо доводиться розраховувати на ці поручні, щоб утриматись або піднятися. Для цього не обов’язково бути людиною похилого віку — часто достатньо просто мати травму накшталт вивиху.

Поручні біля унітаза мають бути міцними

Продумане планування заощаджує кошти

Якщо ви думаєте, що поручні можна легко змонтувати нашвидкоруч, ви помиляєтеся. Якщо під час будівництва залишити поза увагою можливість встановлення жорсткого кріплення в пристінній конструкції, то розрахунки не спрацюють. Наприклад, монтажні елементи не лише тримають сантехніку, а й разом із відповідними монтажними панелями забезпечують необхідну міцність для кріплення поручнів. Тому надійне кріплення має важливе значення, оскільки поручні повинні витримувати короткочасні навантаження до 100 кг, коли на них спираються всією вагою тіла.

Правильна монтажна система робить багато речей простішими.

Під час будівництва ванної кімнати додаткові витрати на встановлення монтажних панелей складають кількасот євро. Це абсолютно виправдана інвестиція. Якщо цих панелей немає, то додаткове встановлення простих поручнів зазвичай складне й коштує дорожче. Плитка й панелі з гіпсокартону під нею самі собою не здатні забезпечити достатньо міцне кріплення для поручнів, а отже й надійну опору для користувачів ванної кімнати. Якщо коротко, то завдяки правильному вибору монтажного елементу можливе безпроблемне дообладнання в будь-який час без бюджетних потрясінь і з мінімальними зусиллями.

Щоб знайти відповідне рішення, ми рекомендуємо вам заздалегідь порадитись із сантехніком, якому ви довіряєте.

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою