Правильна організація заощаджує простір

Зображення на тему «Краща організація простору у ванній кімнаті»

Куди ж подіти всі щітки, тюбики та аерозольні балончики? Ми вже ставили таке питання йотримали відповіді від двох пані,чия думка є дуже значимою. Однією з можливостей створити більше місця для зберігання речей у ванній кімнаті є підлогові або настінні шафи.

Однак уся магія тут не в більшій кількості меблів, а в кращій організації. Ці чари дуже прості: місце для зберігання речей використовуватиметься в повному обсязі, якщо меблі у ванній кімнаті не будуть розставлені хаотично, а більше уваги приділятиметься саме впорядкованості.

Порядок завдяки шухлядам

Шафки під умивальником можуть вирішити одночасно дві проблеми: вони приховують сифон і водопроводи та створюють під умивальником більше місця для зберігання речей. Ідеально, якщо шафка має шухляди. У них можна зручно зберігати різноманітне приладдя.

Якість говорить сама за себе

Шухляди доступні в багатьох варіантах і з різними якісними характеристиками. Вони мають переміщатися на ретельно виконаних металевих напрямних. Ці металеві напрямні на довгий час забезпечують рівномірне та надійне відкривання й закривання шухляди, не створюючи безладу всередині неї. Крім того, наявний так званий механізм повного висунення. Це дає змогу висувати шухляду на всю довжину.

Безшумно та зручно

Сучасні меблі для ванної кімнати мають також такі дві функції, як механізм доведення та плавне закривання. Завдяки механізму доведення достатньо просто легенько штовхнути шухляду, і вона закриється сама. Плавне закривання звільняє користувача від двох обтяжливих речей: по-перше, шухляда закривається безшумно, а по-друге — не так різко, тому її вміст залишається цілим і неушкодженим.

P.S. Якщо ви хочете створити ще більший порядок у ванній кімнаті,у цьому вам допоможуть органайзери таящики для сортування. Вони можуть додатково входити в комплект постачання меблів для ванної кімнати, або ж їх можна придбати окремо в будівельному магазині.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою