Свіже повітря для кожного

Усім відомо, що після відвідин ванної кімнати залишаються особливо небажані неприємні запахи. Але у нас є кілька хитрощів, які допоможуть непомітно їх позбутися.

Більше ніяких неприємних запахів

Чому ці запахи виникають?

Поява запаху після відвідування туалету – цілком нормальне явище. Це пов’язано з газами, які виділяються після спорожнення кишківника. Їх виробляють кишкові бактерії впродовж перетравлення їжі. Оскільки відвідування туалету й утворення при цьому запахів є дуже неприємною темою, люди завжди вдавалися до різних хитрощів, щоб їх нейтралізувати. Але які з них насправді дієві?

Чотири помічники проти запаху в туалеті

Кожен, ймовірно, із часом відкрив для себе кілька власних способів, як це зробити, але ми вважаємо найбільш ефективними такі.

Варіант 1: Свіже повітря

Відчинення вікна у ванній кімнаті на декілька хвилин зарекомендувало себе як швидке й дієве рішення. Проте з екологічних міркувань та особливо у зимові місяці провітрювати краще короткий час, оскільки, якщо тримати вікна відчиненими, невиправдано витрачається енергія опалення. Утім, зрештою, ванну кімнату рекомендується регулярно провітрювати, щоб запобігти утворенню цвілі через підвищений рівень вологості.

Варіант 2: Вентиляція у ванній кімнаті

Якщо ванна кімната не має вікон, вбудований стандартний вентиляційний пристрій допомагає усунути неприємні запахи та провітрити приміщення після прийняття душу або ванни. Від потужності вбудованого вентилятора залежить, наскільки швидко відновиться свіже повітря.

Ванна кімната з великим вікном, меблями Geberit ONE

Варіант 3: Короткочасне маскування запаху

Один зі способів маскування неприємних запахів у ванній кімнаті – запалити сірник. Сірка, що міститься в ньому, тимчасово маскує запахи, викликані відвідуванням туалету, але не здатна цілком усунути їх. До цієї категорії засобів також належать освіжувачі повітря, кімнатні ароматизатори або ефірні олії. Але з такими засобами завжди є ризик передозувати й отримати зворотний і настільки ж неприємний ефект. Зрештою, кому сподобається заходити в маленьку та тісну ванну кімнату, де ніби хтось щойно розпорошив там цілісінький флакон парфумів?

Варіант 4: Сучасні технології

Найбільш інноваційний і ефективний варіант – це модуль видалення запахів, який швидко усуває їх просто в місці їхнього виникнення, перш ніж вони поширяться всім приміщенням. Щось знайоме? Звісно, знайоме! Перебуваючи на кухні, ви інтуїтивно вмикаєте витяжку, щойно розпочавши готувати. У ванній кімнаті можливі різні варіанти: від витяжки, вмонтованої в керамічний виріб, до вбудованого модуля на зразок системи фільтрації повітря.

Варіант 5: Очищення сифону

Насправді неприємні запахи можуть йти знизу: наприклад, якщо заблоковано сифон або дренаж. Запитайте у свого сантехніка про дієві та безпечні для сантехніки засоби прочистки стоків або користуйтесь гребінчастими вставками, які легко чистити.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою