Ванні кімнати під дахом

Ванні кімнати, розташовані просто під дахом, зазвичай вимагають ретельнішого планування. Однак на горищі можна спроєктувати ванну кімнату своєї мрії. Хитрість полягає в тому, щоб врахувати кут нахилу даху як стилістичний елемент і компенсувати можливий брак простору, скориставшись компактним обладнанням з практичними варіантами зберігання і сантехніки.

Гарний дизайн - половина успіху

Під час планування ванної кімнати під дахом заздалегідь поставте собі такі запитання:

  • Яка різниця у висоті приміщення для ванної кімнати?
  • Де мають розташовуватися туалет, душ і умивальник?
  • Як ви можете максимально ефективно використати наявний простір?
  • Яке додаткове обладнання вам потрібно?
  • Чи є в приміщенні будь-які переваги, які варто продемонструвати або підкреслити?
  • Чи є балки даху або опорні стовпи, які можна задіяти як цікавинки в оформленні?

Зразок реконструкції “Функціональне горище“

Односімейний будинок на світлинах, побудований 1953 року, ідеально підходить для молодої сім’ї. Протягом декількох років горище з окремим туалетом площею 1,5 м2 було ідеальною ігровою кімнатою для дітей. Тепер воно має слугувати на користь усієї родини. Головну роль в оновленні ванної кімнати відіграли умивальники Geberit ONE, у комплекті з тумбами, в яких передбачено багато місця для зберігання. Унітаз з бачком вільного доступу є дуже практичним і особливо економить простір. Функція гігієнічного омивання в унітазі забезпечує додатковий заряд гарного самопочуття.

Під час ремонту було приділено увагу таким деталям:

Вибір кольору. У цій кольоровій гамі були використані світлі кольори, зокрема білий або різні відтінки сірого. Як правило, темні кольори справляють гнітюче враження, оскільки через низькі стелі ванна кімната здається ще тіснішою.

Вибір плитки. Велика плитка ефективніша в маленьких ванних кімнатах, оскільки потребує меншої кількості швів. Це допомагає зробити підлогу і стіни більш охайними і візуально ширшими. Якщо ви бажаєте, щоб у ванній кімнаті взагалі не було стиків, можна вибрати сучасні декоративні панелі або водовідштовхувальну фарбу для бетону.

Створення чітких форм. Легкі в догляді поверхні гладкого дизайну мають елегантний вигляд і створюють відчуття спокою і відкритості в приміщенні. А наявність достатньої кількості місць для зберігання не лише полегшує догляд за ванною кімнатою, а й покращує самопочуття.

Світло створює враження розміру. Денне світло – це завжди перевага. Функціональні джерела світла і декоративні світлові акценти можуть творити дива, на додаток до природного освітлення у вашій ванній кімнаті або якщо в ній немає вікон. Правильне освітлення допомагає створити враження, ніби кімната більша, ніж є насправді, тому варто витратити час на розроблення власної унікальної концепції освітлення.

Відповідне обладнання і санітарна техніка. Найбільші труднощі у ванних кімнатах із нахилом даху пов’язані з вибором і розміщенням керамічних приладів і меблів. У цьому разі краще порадитися з фахівцями з сантехніки, оскільки вони знають все про компактне розташування й інтелектуальні системи для вашої ванної кімнати.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення з розділу "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою