Під час ремонту було приділено увагу таким деталям:
Вибір кольору. У цій кольоровій гамі були використані світлі кольори, зокрема білий або різні відтінки сірого. Як правило, темні кольори справляють гнітюче враження, оскільки через низькі стелі ванна кімната здається ще тіснішою.
Вибір плитки. Велика плитка ефективніша в маленьких ванних кімнатах, оскільки потребує меншої кількості швів. Це допомагає зробити підлогу і стіни більш охайними і візуально ширшими. Якщо ви бажаєте, щоб у ванній кімнаті взагалі не було стиків, можна вибрати сучасні декоративні панелі або водовідштовхувальну фарбу для бетону.
Створення чітких форм. Легкі в догляді поверхні гладкого дизайну мають елегантний вигляд і створюють відчуття спокою і відкритості в приміщенні. А наявність достатньої кількості місць для зберігання не лише полегшує догляд за ванною кімнатою, а й покращує самопочуття.
Світло створює враження розміру. Денне світло – це завжди перевага. Функціональні джерела світла і декоративні світлові акценти можуть творити дива, на додаток до природного освітлення у вашій ванній кімнаті або якщо в ній немає вікон. Правильне освітлення допомагає створити враження, ніби кімната більша, ніж є насправді, тому варто витратити час на розроблення власної унікальної концепції освітлення.
Відповідне обладнання і санітарна техніка. Найбільші труднощі у ванних кімнатах із нахилом даху пов’язані з вибором і розміщенням керамічних приладів і меблів. У цьому разі краще порадитися з фахівцями з сантехніки, оскільки вони знають все про компактне розташування й інтелектуальні системи для вашої ванної кімнати.