Зручне місце для сидіння

Іноді ми всі можемо почувати себе кепсько. Немає сил, щоб триматися на ногах. Вам це також знайомо? Якщо протягом дня ви почуваєтеся погано, то навіть прийняття душу може стати справжньою проблемою.

Ванна кімната Geberit із місцем для сидіння

Місце для сидіння в душі

Іноді творити справжні дива може контрастний душ, який сприятливо впливає на кровообіг.

Завдякидушовим на рівні підлоги,оптимізаціїхарактеристик підлоги,а також установленому сидінню для душу, підвищується рівень комфорту й безпеки в душовій зоні. Залежно від бажання користувача, сидіння для душу можна міцно закріпити або залишити для них можливість регулювання. Крім того, можливі мобільні підвісні рішення. Вони стійкі та потребують мало місця завдяки вбудованій функції складання. Табуретка для душу також є досить стійкою та добре виконує свої функції, адже вона призначена для місць із підвищеною вологістю.

Душ із лавкою для сидіння, облицьованою плиткою

Табуретка може бути дуже практичною

Приймати душ сидячи — заняття, що дуже розслаблює, адже можна насолоджуватися теплою водою й не напружуватися. А ще табуретку в душі можна використовувати як підставку, наприклад під час гоління ніг або для водолікування за Кнайпом.

Слід зазначити, що сидіння або табуретки для душу можуть лише частково прикрасити дизайн. Вбудована лавка для душу є гарною альтернативою звичайним сидінням. Завдяки правильно підібраному матеріалу та кольору вона може бути чудовим доповненням загальної картини. Разом із цим з’явиться більше місця для сидіння або для різного душового приладдя.

Консультація в спеціалізованому магазині

Якщо ви задумуєтеся над місцем для сидіння у вашому майбутньому душі, радимо звернутися за консультацією до найближчого спеціалізованого магазину. Там ви отримаєте найкращі поради.

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою